TopStar

19. dubna 2018 11:40

Tereza Kerndlová odhalila zadeček a ukázala, že je pořád sexy

Zpěvačka Tereza Kerndlová (31) nemá strach ze sporých oblečků. Většinou jde o krátké šaty či plavky, pro tentokrát si na sebe ale vzala sexy krajkované prádlo a fanoušky tak dostala do kolen. A co na ni říkáte vy?

Jednatřicetiletá zpěvačka Tereza Kerndlová je bezesporu jednou z nejkrásnějších muzikantek na české scéně. A pro tentokrát to dokázala na terase ve svém oblíbeném španělském letovisku Marbella, odkud sdílela na svých sociálních sítích pořádně žhavé fotky. ‚‚Holky, to jídlo je ale svině, co? Když já ho tak miluju. Měření tuku,‘‘ připsala k fotce, kde prezentuje bezchybné tvary.

Fanoušci se ale okamžitě nechávali slyšet, že Tereza vypadá fantasticky a měřit si tuk rozhodně nepotřebuje. I kdyby ale dívka něco přibrala, svému muži René Mayerovi (48) by se stejně líbila!

‚‚Jednoznačně jednou z nejlepších investic je cestování, poznání, tuna inspirace a nabytí nových zkušeností. Nedám dopustit na nová místa, ale ráda se i vracím někam, kde to znám... Jako tady a teď,‘‘ okomentovala svou dovolenou Tereza.

Její fanoušci ale jásají nejen nad snímky, Tereza vydá po 6 letech novou desku a ještě před svou dovolenou trávila den co den ve studiu. Album se objeví už za několik týdnů a nese název ‚‚S tebou‘‘. I když se v současnosti věnuje tmavovlasá kráska především kariéře, rodina pro ni zůstává prioritou číslo jedna a podle jejích slov práce nebude na prvním místě nikdy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také