TopStar

30. května 2018 21:21

Tereza Kostková neztrácí na půvabu ani bez make-upu! Líbí se vám?

Herečka Tereza Kostková (41) vypadá fantasticky stále. Pro tentokrát se rozhodla za horkého dne vynechat kosmetiku a předvedla přirozenou vizáž. I když je při natáčení a na divadelních prknech stále precizně nalíčená, ví, že ve volném čase dnes frčí naturální vzhled, tak se toho drží. Co na to říkáte?

Pro tentokrát si moderátorka vyrazila se svým kolegou Alešem Hámou (45) na zájezdní představení ve městě Příbor. A ten ji zvěčnil bez špetky make-upu. Tereza se rozhodně nemá za co stydět a sama přiznává, že při divadelních zájezdech a výletech na líčení kašle.

Herečtí kolegové společně překonali výšlap na Lysou horu a společnou fotkou se pochlubili na svých sociálních sítích. ‚‚Tak jsme vyvrcholili,‘‘ napsal Háma ke snímku na svém Instagramu. ‚‚Máte-li volno mezi dvěma představeními, je ideální si odskočit na Lysou horu.‘‘

Tereza Kostková se narodila 14. června 1976 v Praze do herecké rodiny. Jejími rodiči jsou Petr Kostka a Carmen Mayerová. Vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Michli, obor herečka/moderátorka. Na divadelních prknech bylo a je možné ji vidět v Městském divadle v Liberci, Západočeském divadle Cheb, Divadle pod Palmovkou, kde dnes už jen hostuje, a také v pražské Viole.

Sdílejte článek

Přečtěte si také