TopStar

5. září 2018 08:00

Ilona Blašková

Teribear hýbe Prahou, aneb Prima den s Medvědem už tento čtvrtek!

Už tento čtvrtek startuje akce "Teribear hýbe Prahou, aneb Prima den s Medvědem". V loňském roce se díky vám podařilo vybrat téměř 12 milionů korun, tak pojďme tuhle hranici letos pokořit. Stačí jediné - pohodlná obuv. A jestli poběžíte, nebo půjdete, už záleží jen na vás!

Po dobu deseti dní bude každý krok kolem památníku na pražském Vítkově vydělávat na dobrou věc. „Ta akce je bez limitní, a může přijít kdokoliv. Nejenom běžci, protože jsem tu i já a já nejsem běžec. Já ty kolečka obcházím. Jedno kolečko bude mít 1500 metrů. Akce probíhá nonstop, takže můžete přijít i po noční pařbě. Hlavní je to, že když přijdete, tak pomáháte dobré věci a za každý kilometr, který odejdete nebo oběhnete, půjde 30 korun na dobrou věc,“ prozradila modelka Tereza Maxová.

Pomáhat se bude deseti oblastem, kterými se nadace Terezy Maxové zabývá. Mezi ně patří třeba problematika pěstounských rodin nebo týraných dětí. A jak se tedy můžete přihlásit? „Registrace je online na webových stránkách www.teribear.cz . Tam se zaregistrujete a čip si pak vyzvednete přímo na Vítkově,“ řekla. Všechny potřebné informace tedy už máte. Takže ve čtvrtek v 17 hodin se na vás těšíme!


Přečtěte si také