TopStar

21. září 2018 11:00

Těšíte se na návrat Spice Girls? Victorie se nedočkáte

Už dlouho se mluví o návratu dívčí kapely Spice Girls na světová pódia. Victoria Beckham ale už od začátku tohoto nápadu dělá problémy a teď to vypadá, že se její účasti fanoušci nedočkají. Prý má šíleně práce s navrhováním nových oděvních kolekcí. Kdo ji tedy nahradí?

‚‚Stoprocentně se vrátíme,‘‘ nechala se slyšet Mel B. Otázkou ovšem zůstává kdy a v jaké sestavě. ‚‚My čtyři rozhodně vyrazíme na šňůru, Posh (pozn. red. Victoria Beckham) se může přidat aspoň na pár show. Rozhodně by měla!‘‘ Ta se při jejich poslední schůzce nechala přemluvit, teď se jí to ale nejspíše rozleželo v hlavě a svou image ledové královny a byznys lady si kazit návratem k ‚‚dívčímu popíku‘‘ nechce.

Kdo by ale za Victorii mohl a hlavně zvládl zaskočit? ‚‚Katy Perry by byla skvělá náhrada!‘‘ okamžitě reagovala na otázku Jamese Cordena Mel B. No, rozhodně by to bylo atraktivní osvěžení. Otázkou však zůstává, zda jde o skutečně zrealizovatelný plán nebo o podobných prohlášeních Katy vůbec nic neví. Nechme se překvapit.

Ačkoli dívky ze světoznámé kapely Spice Girls vydaly jen tři alba, jejich popularita se rozrostla do všech koutů světa. Na atraktivitě jim přidala i jejich odlišnost. Každý si zkrátka mohl najít ten svůj typ. Každá z dívek byla jiná jak fyzickými, tak charakterovými rysy.

Ginger Spice (Geri Halliwell) se od showbyznysu oddělila a žije si poklidný život s automobilovým závodníkem Christianem Hornerem. Sporty Spice (Mel C) se hudbě věnuje dodnes, takže pro ni návrat na pódium s kapelou nebude takovou novinkou. Scary Spice (Mel B) v showbyznysu zůstala také a její kariéra se rozrůstala dále, v osobním životě se jí ovšem tolik nedařilo. Baby Spice (Emma Bunton) se na dráze zpěvačky dlouho neohřála a nyní se angažuje v oděvním průmyslu. No a nakonec nejznámější jméno Victoria Beckham. Ta žije spořádaný život po boku světoznámého manžela a věnuje se tomu, co jí šlo vždy nejlépe – módě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také