TopStar

20. července 2018 12:00

Tess Holliday opět šokuje: Jsem tlustá, ale ohebná

Modelka Tess Holliday (33) je považována za nejsilnější modelku světa. Při výšce 165 centimetrů váží 155 kilogramů. Pro tentokrát zveřejnila na svém Instagramu opět extrémně provokativní fotku. Na té pózuje společně se svým synkem ve vaně úplně nahá. Co na to říkáte?

Je jasné, že se modelka koupe ve vaně nahá, fanoušci tohle ale prý vidět nechtěli. ‚‚Ten pocit, když jste celý den na schůzkách, večer se vracíte domů a rozhodujete se, zda si dát vanu před tím, než začne celý chaos nanovo. Pak ale váš syn vidí, že jdete do koupelny a křičí do té doby, dokud mu nedovolíte jít s vámi. Všechno by bylo v pohodě, kdybych neměla tetování na noze, které nesmí do vody. Sice jsem tlustá, ale taky dost ohebná. Tohle není stylová fotka, ale mně to je jedno. Jsem pyšná na své tělo a na to, co dokáže. Mateřství a život je jeden velký žert,‘‘ připsala ke kontroverzní fotografii.

Někteří fanoušci poděkovali Tess za upřímnost a napsali jí stovky pozitivních komentářů. Ne všichni byli ale připraveni vidět natolik odhalený snímek. Našli se samozřejmě i ti, kteří ji okamžitě odsoudili.

Každá žena má právo volby, jak bude vypadat, a jak se bude prezentovat na veřejnosti. Je však v samozřejmostí, že extrémní podvyživenost a vychrtlé modelky jsou v současnosti jedním z největších prohřešků moderní doby. Ale ani extrémní obezita není v pořádku. Jenže Tess Holiday právě obezitu dennodenně podporuje a propaguje na svých sociálních sítích. Aby toho nebylo málo, doplní každý svůj příspěvek motivačním citátem. No, co je moc, to je moc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také