TopStar

21. září 2013 13:38

Thomas bez Zdeňky ve Vile: Ze žalu dělá divné věci

Od té doby, kdy jeho VyVolená Zdenička vypadla v duelu se Thomas chová nevyzpytatalně. Kdy by do něj na začátku soutěže řekl, že probrečí balení papírových kapesníčků, bude vrhat květiny přes zeď a vytvoří si ze zapomenutého oblečení figurínu své milované?

Přesně to se ale dneska stalo! Ostatní obyvatelé Vily se k Thomasovu žalu chovají různě. Když těsně poté, co se Zdeňka nevrátila, plakal v ložnici, tahali ho mezi sebe ven. Hlavně holkám se ho zželelo. S odstupem se však na Thomase dívají stále překvapeněji a Vladko dokonce prohlásil, že Thomas je hlavní zlo a Zdeňka byla hned po něm na druhém místě.

Thomas usínal se sladkým vzkazem na rtech: "Zdeničko, dobrou noc. Jseš tady se mnou pořád, miluju tě!" Ráno ještě tvrdil, že bude bojovat i za ni. Postupně ale ztrácí odvahu. Jak si jinak vysvětlit jeho prohlášení, že bez Zdeňky vydrží ve vile maximálně týden. "Vydržel bych i dýl, ale ne s těmahle lidma," řekl doslova.

Vyčítá divákům na dálku, že vyšopuli Zdeňku, která nemá ani kde bydlet (před nástupem do Vily pobývala v autě) a navíc jen pár dní po jejích narozeninách. Na důkaz lásky jí zamilovaně mrštil přes zeď květinu.

Vrcholem ovšem bylo, když si z oblečení vytvořil Zdeňčinu figurínu. Romanu tím sice rozplakal, ostatní ale spíš vyděsil. Že by vzklíčil fetišismus? Kdo ví, co přijde teď?

TIP Prima-Style.cz: Sledujte Thomase i ostatní ve Vile přímo ZDE

Podobné články

Nepropásněte dnes: VyVolení Speciál od 18:00 hod na Primě, Zprávy z Vily v 19:40.

Mohlo by Vás zajímat:

Jak probíhal Duel?

Co skrývá Vladko?

Vila!

Sdílejte článek

Přečtěte si také