TopStar

13. září 2013 14:00

Dagmar Dandová

Thomasi, radši zůstaň ve Vile! Venku číhá šílená fanynka

Tak snad aby tam ve Vile zůstal Thomas co nejdéle. Jak jsme zjistili, čeká na něj venku šílená fanynka jménem Sandrita. Na soutěžícím Thomasovi nebezpečně ujíždí.

„Něco uvnitř mne stále nutí na tento pořad koukat jen kvůli němu a na ploše mám už dvě alba s jeho fotkami,“ napsala na náš Facebook. Toho by se i nabušený Thomas mohl leknout. A bylo by mu ještě víc „ouzko“, kdyby se o dívce dozvěděl bližší podrobnosti.

Sandrita se sice na Thomase ráda dívá, ale určitě se těší, až vyleze z Vily a bude se s ním moct blíže seznámit. Nebo už se znají? Thomas si přivydělával jako barman a Sandrita na sociální síti oznámila, že je s „nějakým barmanem“ těhotná.

Její výlevy jsou opravdu pozoruhodné: „Nejsem jistá, který barman z nich to vlastně byl, ale kdo je otec, poznám podle jejich koulí,“ napsala na Facebooku a my Thomasovi dobře radíme: Drž se ve Vile, co nejdéle (= koukej se zapojit pořádně například do soutěží), protože po tobě určitě nepůjde jen Sandrita Čmeláčková, ale i tvoje expřítelkyně Sabina za to, že ses v přímém přenosu dvořil Zdeňce!

Již dnes ve 20.15 na Primě sledujte VyVolení – Duel, kde se dozvíte, zda vypadne Eva nebo Martin.

Na stránkách www.iprima.cz/vyvoleni stále můžete rozhodnout, koho ve Vile chcete, a kdo půjde domů.

Sdílejte článek
Štítky barman fanynka víla

Přečtěte si také