TopStar

6. září 2013 12:12

Thomasova přítelkyně Sabina EXKLUZIVNĚ: Co si myslí o Zdeňce?

Nechal ji doma a šel do Vily. "Dívej se na mě," nabádal ji. "Řekla jsem, že se dívat nebudu. A co se ke mně zatím doneslo mi jen potvrzuje, že dobře dělám," říká dvacetiletá Thomasova přítelkyně Sabina.

Popravdě řečeno, nechtěla by to vidět žádná přítelkyně nikoho! Polibky, doteky, žárlivé scény, sdílení manželské postele. To všechno si ve Vile užívá Thomas se Zdeňkou. A Sabina doma?

"Vážně na to nekoukám, ale že bych vůbec nevěděla, co se děje, to bohužel ne," řekla v exkluzivním rozhovoru pro web Prima-Style.cz Sabina. "Mám signály z okolí od přátel a od rodiny, že bych z toho určitě radost neměla."

Sabině začala v září škola, chodí na praxi (bude zdravotní pečovatelkou). Odpoledne se většinou učí nebo si vyjde s kamarády. "Kdybychom se s Thomasem rozešli, tak bych taky neseděla doma. Abych na to nemusela myslet," reaguje dívka statečně. Při rozhovoru neplakala, ale veselá určitě nebyla.

"Do žádného přímého televizního přenosu se mi nechce," přiznala. "Nevím, co to se mnou udělá. Radši bych to vyřešila s Thomasem v soukromí, až ve Vile skončí. Poslechnu si, co mi na to všechno poví. Ale asi mu už věřit nikdy pořádně nebudu," dodává s povzdechem.

Thomas a Sabina se seznámili v Thomasově baru. Ještě ve Vile ve zpovědnici Thomas tvrdil, že Sabinu miluje. Teď mu to už nikdo nevěří.

Podobné články

5 věcí, které by Sabinu nepotěšily:

– že Zdeňka občas vklouzne Thomasovi pod peřinu

– že se Thomas snaží usnout Zdeňce co nejblíž (nejlépe ji chytit do náručí)

– jejich ploužák

– Thomasova šílená žárlivá scéna, když se Zdeňka líbala s Mirkou. Thomas pak vysvětloval Zdeně: "Cítil jsem se jako raněná srna!" :-)

– Rozhovor: Zdeňka: "Ty máš oči jako had." Thomas: "A ty jako žabička."

a dalo by se pokračovat...

Jak se vyvíjí vztah mezi Thomasem a Zdeňkou, sledujte 24 hodin denně prostřednictvím kamer zdarma ZDE.

Dnes Duel na Primě ve 20.15 – El Nino a Vladko, Zprávy z Vily v 19.40

-jad-

Mohlo by vás zajímat:

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také