TopStar

14. října 2013 16:40

Dagmar Dandová

Thomasova velká neznámá: Odstěhuje se Zdenička za ním? Sabina ji zviklala

Vypadá to, že se Zdeničce příliš nechce do Hradce Králové. Thomas by o to stál. Ale ona váhá a má pro to vážný důvod.

Po odchodu z Vily VyVolených má Thomas Castello hodně co řešit. Netrpělivě na jeho odchod ze soutěže čekala jeho expřítelkyně Sabina a jeho současná láska Zdeňka. Obě chtěly vědět, s kým nakonec skončí v reálném životě. Zatím to není vůbec jisté.

Zdeňka se zabydlela v Praze, kde je spokojená, zatímco Sabina zůstává v Hradci Králové, kam bytem patří i nezaměstnaný kulturista. Odejde za ním Zdeňka do menšího města nebo ho nechá ve spárech Sabiny?

„Je to její rozhodnutí,“ okomentoval to suše Thomas, který nebyl moc sdílný. Prohra s jeho největším nepřítelem Vladkem ho totiž docela srazila na kolena.

„Mám ho ráda. Ve vile nebylo nic hrané, byla to skutečná láska. Ale teď je to velmi těžké. Rozhodně chci zůstat v Praze, kde jsem si našla i práci a nemíním se nikam stěhovat,“ povzdychla si Zdeňka.

„Navíc je možné, že mi Thomas lže. Jeho bývalá přítelkyně Sabina tvrdí, že ji mlátil, ale on mi říkal, že to není pravda,“ podívala se silikonová brunetka na místo, kde stála Thomasova exmilenka Sabina v růžových šatech.

Zajímavé je, že i když holky vlastně bojují o jednoho chlapa, docela si rozumí. „Ne, nežárlíme na sebe,“ dodala kvapně Zdeňka.

Sabina, která se kolem Thomase pořád motá, působila ze začátku poněkud upjatým dojmem, ale postupně se odvázala. Před vilou VV našemu fotografovi Jiřímu Janouškovi sexy pózovala, a pak se mu svěřila s tím, jak to opravdu bylo.

„Je to pravda, mlátil mě,“ přiznala nám.

Kromě toho je ale nutné zmínit, co říkala Sabina po pár sklenkách alkoholu, když svého ex navštívila ještě ve vile VV „Kdybys měl aspoň velký péro!" řvala na něj a jeho silikonové krasavici řekla přímo do očí: „Jsi kráva, Zdeňko.“

Otázkou ale je, proč se Sabina stále vyskytuje v Thomasově blízkosti. Možná věří rčení, že i s malým Kašpárkem lze zahrát velké divadlo.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také