TopStar

17. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

Tiger Woods a Lindsey Vonn poprvé ve společnosti!

Konečně se ruku v ruce ukázali na veřejnosti! Sportovní hvězda – golfista Tiger Woods a lyžařka Lindsey Vonn poprvé společně vyrazili do společnosti.

Fotografové doslova chrochtali blahem. Hvězdný pár číslo 1 se zatím na veřejnosti neukazoval a maximálně se prezentoval svými fotografiemi na sociální síti. Až nyní odhodili stud a oficiálně vyrazili na party v New Yorku.

Už na první pohled bylo vidět, že to mezi nimi maximálně jiskří. Jejich láska přitom začínala jen velkým přátelstvím. Golfista na to šel gentlemansky, když vyslal soukromé letadlo, které mělo blonďatou sportovkyni transportovat po zranění na mistrovství světa ve Schladmingu do USA na operaci.

Od ledna letošního roku už začali o jejich vztahu švitořit i vrabci na střeše. Oba zamilovaní za sebou mají již jedno nepovedené manželství. Zatímco lyžařka se v roce 2011 v klidu a bez mediálního humbuku rozvedla po čtyřech letech manželství s Thomasem Vonnem, golfista se naopak se svou ženou Elin Nordegren, která mu na svět přivedla dvě děti, rozcházel velmi bouřlivě. Celý svět tehdy řešil jeho několikanásobnou nevěru.

Jelikož si golfista potrpí na prostitutky a striptérky, může ohrozit i svůj nový vztah. Tak uvidíme, zda se už poučil a překoná pokušení.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také