TopStar

24. dubna 2019 17:00

Tereza Šulcová

TIME 100: Taylor Swift, Emilia Clarke a mnoho dalších celebrit!

Všechny známé osobnosti se v úterý večer sešly na Lincoln Center v New York City, aby se zúčastnily galavečeru TIME 100.

Taylor Swift dorazila na tuto událost v jarních barvách. Šaty za 160 tisíc korun od značky J. Mendel s radostí předvedla na červeném koberci. Celý komplet doplnila šperky od návrhářky Lorraine Schwartz a lodičkami od Chloe Gosselin.

Zpěvák Khalid byl pozván, aby na tomto galavečeru zazpíval. „Je to pro mě čest,“ svěřil se umělec. „Vůbec jsem nečekal, že budu na tuto akci pozván, znamená to pro mě celý svět. Jsem hrozně nervózní,“ dodal zpěvák. Na této akci zazpívala i Taylor Swift.

Několik známých celebrit navrhlo své vzory do volby TIME 100 – největší osobnost roku. Zpěvák Shawn Mendes navrhoval zpěvačku Taylor Swift. Svou volbu veřejně zdůvodnil. „Taylor dělá hudbu pro milióny lidí a vypadá to, že je to něco tak jednoduchého a přirozeného. Vše to je jen kvůli tomu, že to dělá od srdce. Je tou nejlepší, která umí dát do hudby své myšlenky, a přitom to nepřehnat. Je opravdový mistr,“ napsal zpěvák na server Time.com.

Zpěvačka Beyoncé navrhla bývalou první dámu Spojených států amerických, Michelle Obamovou. Herečka Gal Gadot si vybrala do volby herce Dwayne Johnsona. Mezi další favority patří například americká demokratická politička Nancy Pelosi, známý fotbalista Mohamed Salah, premiérka Nového Zélandu Jacinda Ardern nebo papež František, vlastním jménem Jorge Mario Bergoglio SJ. Je tedy jasné, že se nejedná o volbu nejlepšího zpěváka nebo herce. Vítězem může být opravdu kdokoliv.

Herečka Emilia Clarke, známá hlavně díky seriálu Hra o trůny, kde si zahrála matku draků Daenerys Targaryen, přišla na galavečer v červených šatech od značky Dolce & Gabbana. Herečku navrhla Emma Thompson.

Sdílejte článek
Štítky Taylor Swift Emilia Clarke

Přečtěte si také