TopStar

20. května 2013 12:18

Dagmar Dandová

Tmavovlasou Gavriely chlapi ignorují!

Reportérka TOP STAR magazínu Martina Gavriely (34) vždycky měla dlouhé světlé vlasy, protože se řídí odvěkým heslem: Páni mají radši blondýnky. A dělá dobře, potvrdilo se jí to i v praxi.

Na retro večírku nového podniku Roxbury, který si otevřel DJ Uwa, dorazila v černé paruce. Holt modelka Petra Faltýnová musí být vizionářka, protože poté, co na Havana party dorazila v tmavém mikádu, stal se z toho módní hit, který kopírují další celebrity.

Byla jsem v šoku, jak mě všichni obcházeli a nezdravili. Nečekala jsem, že mě nikdo nepozná," řekla Gavriely, která není na nezájem mužů rozhodně zvyklá.

V růžových minišatech a s černými vlasy připomínala spíš pubertální sestruMahuleny Bočanovénež svůj idol Pamelu Anderson.Před její kombinací se svítivě zelenými návleky muži spíš utíkali, než aby jí padali k nohám. Její přítel Marcus Tran naštěstí odjel do zámoří, takže Martinu naživo neviděl.

„Poslala jsem mu fotku a ptal se, co je to za sexy kočku," pochlubila se moderátorka, ke které se na retro party nejvíc měla Kateřina Kristelovás šílenou růžovou mašlí na hlavě. Její přítel Kazma se zmohl jenom na údiv: „Je to prostě micina!“

Největší „micina“ byl ale bezkonkurenčně Dj Uwa v modré teplákovce a s černým afrem, který neustále s nostalgií vzpomíná na divoké mládí a celou akci ve stylu 80. let vymyslel.

-dad-

Video VIP zprávy


Přečtěte si také