TopStar

26. října 2019 09:20

To dáte! A dali...Lenka Špillarová i Daniel Janoch zdolali Klánovický půlmaraton

To dáte! A dali...Lenka Špillarová i Daniel Janoch zdolali Klánovický půlmaraton

Nejdřív přišla myšlenka společných lehkých výběhů. Nakonec se z toho vyklubala výzva v podobě půlmaratonu. Lenka Špillarová - krásná blondýnka z našeho Top Staru, Daniel Janoch - sympatický reportér ze zpravodajství a Jiří Kubeš z onlinu se rozhodli zdolat 21 km trasu.

„Tři týdny před závodem jsem byla běhat jednou. Bylo moc práce a nic jsem nestíhala,...“ říká na začátek moderátorka MiniDuelu a reportérka Top Staru Lenka Špillarová. Následně dodala, že jediný výběh během těchto tří týdnů měl pouhých šest kilometrů a cítila se, jako by právě zdolala obávaný půlmaraton.

„Ale nakonec jsme to dali, všichni! A myslím, že na první společný závod jsme měli i dobré časy.“ říká Daniel Janoch, který zdolal hranici dvou hodin a doběhl v čase 1:59.

„Nejhorší chvíle je pro mě vždycky prvních pět kilometrů. Další krize přišla na šestnáctém kilometru, ale podívala jsem se na mobil a viděla čas 1:58, což mě spolu s energetickým gelem zase nakoplo. Celkový čas jsem měla nakonec 2:24:52," pochlubila se výsledkem také Lenka Špillarová. V čase mezi doběhl i náš onlinista Jiří Kubeš: „Dost jsem podcenil přípravu. Od 12 km jsem začal dostávat křeče a zbytečně jsem brzdil Dana. Pak jsme se rozdělili a já každou chvilku protahoval, abych závod vůbec dokončil,“ posteskl si.

Na co ale ani jeden z našich závodníků nedá dopustit, bylo samotné prostředí závodu. Příjemná trasa vedoucí Klánovickým lesem, skvělý přístup organizátorů a sladká odměna za dokončení trasy v podobě koláčků. Co víc si přát.

Tak jakou trasu zdoláme příště? A přidáte se? Napište nám na Instagramu Top Staru.

Sdílejte článek
Štítky závod běh sport Lenka Špillarová půlmaraton

Přečtěte si také