TopStar

6. dubna 2018 13:13

Tobey Maguire má novou přítelkyni! Spiderman ulovil pořádnou kočku

Poté, co se někdejší Spiderman Tobey Maguire rozešel se svou ženou Jennifer Meyer, moc dlouho sám nepobyl. Zprvu obrážel hollywoodský herec se svými přáteli jeden bar za druhým, ale v poslední době se pravidelně objevuje na veřejnosti po boku záhadné brunetky. A o koho se jedná?

Začátkem března byla dvojice spatřena v ulicích Západního Hollywoodu. A minulý týden byl Maguire vyfocen s dívkou hned dvakrát - v New Yorku i v Los Angeles. Tobeyho nová dívka se jmenuje Tatiana Dieteman a spolupracuje s jednou z největších amerických modelingových agentur. Ve volném čase se dívka věnuje hudbě a miluje i sport. Ne nadarmo byla dvojice teprve před pár hodinami zpozorována u posilovny v LA.

Tobey ale nezapomíná na své děti. Společně s nimi i s Jennifer Meyer strávil několik dnů v New Yorku. Podle informací médií jsou Maguire a matka jeho dětí stále ještě svoji, rozvodové řízení je teprve v procesu. V jednom z nedávných rozhovorů Meyer zmínila, že Tobey je stále jejím nejlepším přítelem a lepšího bývalého muže si nemohla vybrat.

„Po dlouhém zvážení jsme se rozhodli jako pár rozejít. Pro nás obětavé rodiče zůstává hlavní prioritou výchova naších dětí v lásce, úctě a přátelství,‘‘ napsala manželská dvojice oficiální oznámení o rozchodu po devítiletém manželství. Maguire a Meyerová mají společnou dcerku Ruby (11) a syna Otise (8). Dvojice se poznala začátkem roku 2003 a o čtyři roky později se vzala při romantické ceremonii na Havaji.

Tobey Maguire je známý svými rolemi ve snímcích ‚‚Spiderman‘‘ či ‚‚Velký Gatsby‘‘. Jeho dětství ale nebylo vůbec lehké. Narodil se ještě náctiletým rodičům, kteří se velmi záhy po porodu rozvedli. Tobey se permanentně stěhoval a zvykal si na nová prostředí. A kvůli tomu nebyl ani schopen pořádně dokončit střední školu, proto se dal na herectví. ‚‚Když člověk vyrůstá jako já, má pak velmi silné ambice vydělat nějaké peníze, aby se v životě cítil bezpečně a pohodlně,‘‘ nechal se herec slyšet v jednom z rozhovorů roku 2006.

Sdílejte článek

Přečtěte si také