TopStar

8. června 2015 11:09

Barbora Koukalová

Tohle je absolutně nehvězdná rodina: Brangelina s dětmi letěli jako každý smrtelník – v dobytčáku!

Dohromady je jich osm a když někam jedou, je to velké plánování, protože umístit osm lidí do auta nebo vedle sebe do letadla není zas tak jednoduché. Měli by to pohodlnější v soukromém letadle. Ale tomu se Angelina, Brad a její rodina vyhýbají. Naopak cestují přesně jako vy – dobytčákem.

Tak se říká nelichotivě ekonomické třídě letadel, tedy té nejlevnější, kterou letá drtivá většina z nás, občas, když máme štěstí, se služebně dostaneme do byznys třídy. Ve velmi vzácných případech, a většinou jen jednou za život, ochutnáme první. A soukromé letadlo? Leda ve snu!

Angelina Jolie (40) a její manžel Brad Pitt (51) mají spolu šest dětí, takže když si chtějí někam vyrazit, je to organizování na dlouhé lokte. Právě proto by pro ně cesty mezi Amerikou a Francií, kde v obou zemích žijí, bylo nejsnazší absolvovat soukromým letadlem nebo první třídou, kde by měli pohodlí a nikdo by hvězdnou rodinu nerušil.

Ale jak jsou bohatí, tak hvězdní nejsou vůbec. V Los Angeles nastupovali na mezinárodní let do Paříže, a to přes odbavovací terminál jako všichni ostatní. V letadle si pak posedali vedle sebe v ekonomické třídě a podle svědků, kteří skoro nepoznali, kdo se to naloďuje s nimi na let, měli akorát trochu problém se poskládat, jak jich bylo moc. O to se ale postaral táta Brad a nejstarší třináctiletý syn Pax.

Sdílejte článek
Štítky letadlo Brad Pitt soukromé letadlo Angelina Jolie

Přečtěte si také