TopStar

15. července 2018 20:01

Ilona Blašková

Tohle jsou nejžhavější playmates v historii!

Playmates se staly prvními sexuálními ikonami a sexuálními fantaziemi celých generací dospívajících. A myslíme si, že není úplně od věci si ty největší krásky připomenout. Kdo to byl a jak dopadly?

Playmates patřily od padesátých let minulého století k životu stejně jako cigarety. Byly milované i hanobené. Byly krásné a rozpalovaly nejen muže! Tady jsou ty nej!

Kdo jiný by měl zdobit první obálku Playboye z roku 1953 než MARILYN MONROE. Z časopisu se stala legenda a z Marilyn jedna z nejobletovanějších playmates v historii vůbec. Na obálce se Marylin objevila ještě jednou v roce 1955. Krátce na to za doposud nevyjasněných okolností zemřela.

PAMELA ANDERSON vystupovala v reality show a občas ke všeobecnému zděšení vyjde ven nenalíčená. Kdysi byla nejpopulárnější playmate. Poté měla kolem sebe jen spoustu skandálů a několik rozvodů. Pamela se na obálce Playboye objevila dvanáctkrát. Naposledy v roce 2009.

URSULA ANDRESS je asi nejznámější Bond girl. Proslavila se bikini scénou se Seanem Connerym ve slavné bondovce Dr. No a o tři roky později už zdobila obálku legendárního časopisu. Ursula si svého šarmu byla vědoma a chlapi na ni letěli. Randila se Seanem Connerym nebo Jamesem Deanem a dvořil se jí i Marlon Brando.

Když se řekně BO DEREK, vybaví se mužům slavný film 10 z roku 1979. Tady prý kráska doháněla opačné pohlaví k šílenství. A tak se zoufalí fanoušci brzy dočkali její fotky v Playboyi. Bo se na obálce i stránkách magazínu objevila ještě několikrát a je považována za jednu z nejžhavějších sexbomb osmdesátých let.

CINDY CRAWFORD byla na přelomu osmdesátých a devadesátých let ikonou mezi supermodelkami a tak není divu, že na titulku Playboye zavítala poprvé v roce 1988. O deset let později fotila na obálku znovu a více odhalená.

Kariéra Playmate mohla vynést modelky na výsluní, nebo dovést k tragickým koncům v podobě předávkování drogami nebo alkoholem. I takové příběhy se vryly do titulní strany legendárního časopisu.

Jeden z nejtragičtějších konců má za sebou playmate DOROTHY STRATTEN. Zemřela příliš mladá, když ji v roce 1980 v pouhých dvaceti letech zavraždil její manžel. Podle Hugha Hefnera byla novou "Marilyn Monroe". Fotky Dorothy se na titulce objevily až po její smrti a Hefner si zajistil obrovskou prodejnost.

Další playmate ANNA NICOLE SMITH odešla o něco později. Ale také pořád ještě mladá. Zemřela ve devětatřiceti letech v roce 2007. Pár let předtím šokovala veřejnost, když se provdala za téměř devadesátiletého ropného magnáta Howarda Marshalla, který měl majetek v hodnotě 1,6 miliardy dolarů. O rok později stařík zemřel a Smithová po letech sporů o dědictví přišla. Spekuluje se o tom, že ji zradilo srdce, které nevydrželo dlouhodobý stres.

Nějakou dobu se zdálo, že nahé dívky budou minulostí. Loni ale playboy po několikaleté pauze s velkou slávou znovu začal uveřejňovat nahé fotky s tím, že odstranit nahotu by byla chyba! A tak z obálek legendárního časopisu zase mrkají na své obdivovatele odhalené playmate.

Sdílejte článek

Přečtěte si také