TopStar

13. března 2015 10:41

Petr Cífka

Tohle by Miloš Zeman nedal! Podívejte se, jak Obama čte nenávistné tweety!

Takhle se útočí na nejmocnějšího muže světa!

Jimmy Kimmel Live! je jednou z nejúspěšnějších nočních show současnosti (áno, formát, který v Čechách znáte od Jana Krause). Kimmel si do ní zve spoustu celebrit, pravidelně v ní hláškuje na úkor Matta Damona a určitě jste někdy viděli drastická videa z ní, na kterých děti pláčou, protože rodiče předstírají, že jim snědli halloweenské dobroty.

Jednou z klasických součástí je i čtení nenávistných tweetů, v rámci něhož celebrity předčítají hnusy, které o nich jiní lidé napsali na Twitter. A protože Ashtona Kutchera, Britney Spears, Cate Blanchett nebo Benedicta Cumberbatche a desítky dalších slavných osobností není snadné trumfnout, musel Kimmel přemluvit kápa největšího: Samotného prezidenta Baracka Obamu!

Nejmocnější muž světa tak přečte tweety o tom, že mu šediví vlasy (což je podivné, když mu je osud země prý putna), že nosí nemožné džíny, anebo že není dobrým prezidentem. Kimmelova produkce zjevně vytipovala pro pana prezidenta trochu vřelejší výpady, než jaké vybírá obvykle, tweety "Jak rozsvítíte Obamovy oči? Tak že mu posvítíte do uší baterkou.", "30 plechovek piva Coors Light teď stojí 23 dolarů. Díky, Obamo!" nebo "Nemůžete odletět s Obamou na golf někam na druhou stranu světa a prostě ho tam nechat?", by třeba takového Václava Klause jistě nepotěšily a označil by je za zlá a falešná slovíčka.


Přečtěte si také