TopStar

24. července 2018 12:00

Tohle se vážně nepovedlo: Chtěla být ruskou Kim Kardashian, ale místo velkého pozadí má zničený život

Začínající modelka Velislava Grigorieva (40) si chtěla zvýšit rating a rozhodla se podstoupit plastickou operaci svého pozadí. Jejím vysněným ideálem byla Kim Kardashian. Zákrok ovšem dopadl tragicky a znetvořené oběti zbyly jen oči pro pláč. Ne vždy se vyplácí toužit po něčem, co vám příroda zkrátka nenadělila.

Operaci měla podstoupit Velislava v ruském Jekatěrinburgu a během ní jí měli odsát tuk z břicha a přesunout ho do jejího pozadí. Operace se ale nezdařila a sedací partie ženy byly více než děsivé. ‚‚Když jsem se probudila, přes kůži na pozadí mi prosakovala tekutina. Polovinu zadku jsem měla fialovou, ale doktor říkal, že je vše v pořádku,‘‘ nechala se před nějakou dobou oběť slyšet.

I přes šílené bolesti, poslal doktor dívku po pěti dnech na oddechový pobyt k moři. Potíže byly ovšem každým dnem horší a Velislava tak vyhledala odborníka v Moskvě. Toho celé zhnisané a zfialovělé pozadí doslova šokovalo a okamžitě poslal ženu na náročnou operaci, při níž byla ženě odstraněna část tkáně. Následně došlo k sešití kůže, která vytvořila na zadku kapsu.

‚‚Mám zničený život. Nemůžu se koupat, řídit auto ani chodit do práce. Nedokážu sedět, jen stát a ležet. Jsem naprosto bezmocná a zoufalá,‘‘ strádá znetvořená žena. I když se s klinikou, která ji zadek zdeformovala soudí, nic jí už nepomůže k návratu do normálu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také