TopStar

10. srpna 2016 10:07

Michal Chalupa

Tohle si Ron Weasley jen tak neodčaruje: Milionové dluhy na krku!

Pamatujete si roztomilého Rona, nejlepšího kámoše Harryho Pottera? Když vyšel první zfilmovaný díl tohoto trháku, psal se rok 2001 a Rupertu Grintovi bylo pouhých dvanáct let. V té době byl tenhle mladík vycházející roztomilou zrzavou hvězdičkou a začal poprvé vydělávat neuvěřitelné peníze.

Pro jeho věk se mu o finance samozřejmě staral tatínek. Je ale tohle na místě i teď? Sedmadvacetiletý Rupert vydělává pořád velký balík peněz. Kromě najatého účetního se mu po celou dobu jeho kariéry o peníze stará táta Nigel Grint. Pěkně jsi na to doplatil, Rone! Přišlo nemilé překvapení. Dopis, v němž se píše, že mladý Grint dluží 1,3 miliony dolarů na daních. Pouhých osm měsíců nezdaněných příjmů a hned musí zaplatit v přepočtu kolem třiceti milionů korun!

Každý musí platit za své chyby, včetně velkých hvězd! Rupert tento přešlap může brát jako ponaučení, že by se o své peníze měl taky malinko starat, nebo se mu časem stane, že žádné mít nebude… Zatím ho to ale nijak neohrožuje. Pravda je, že kouzelník už je pasé, a tak si dluh neodčaruje. Pořád ale zrzounek Grint disponuje desítkami miliony dolarů na svém účtě. Dluh tak může v pohodě splatit. Uvidíme, jestli bude dál zanedbávat své povinnosti, nebo se ponaučí! Co myslíte?


Přečtěte si také