TopStar

24. června 2018 10:52

Tohle už je příliš! Madonna si opět hraje na sexy mladici

Že si snaží Madonna všelijakými způsoby kompenzovat svůj věk, to ví každý fanoušek. Proč to ale dělá natolik nevkusně, tomu už nikdo moc nerozumí. Pro tentokrát se předvedla jako pohádková babička s knihou. A povislými ňadry. Předčítat takhle dětem pohádky není příliš vhodný způsob výchovy.

Zdá se, že svůj odchod z hudební scény si chce Madonna kompenzovat právě nevhodnými fotkami. Poslední album Rebel Heart totiž vydala před dlouhými třemi lety a od té doby jsou nové skladby případná alba v nedohlednu. Pro tentokrát zveřejnila zpěvačka fotku, kde předčítá knihu. ‚‚Čtení na dobrou noc,‘‘ připsala ke snímku na Instagramu.

‚‚Madonno, jste v pořádku?“ zněl okamžitě jeden z komentářů. Podobně nevkusných fotografií se objevuje na Madonnině sociálních sítích nespočet. Na některých je nahá Madonna, na některých zas v takové podobě, kterou by nikdo raději nezveřejňoval.

Fotky, které hvězda pravidelně na svém Instagramu zveřejňuje, jsou zkrátka dost nepodařené. Nejde jen o katastrofální selfíčka a videa, ale i fotky se zpěvaččinou dcerou Lourdes Leon, která prezentuje neoholené podpaží. Samozřejmě, že takové fotky fanoušky pobuřují. A tady máme jednu z nich! Jak vidíme, jablko od stromu nepadá daleko.

Sdílejte článek
Štítky Madonna

Přečtěte si také