TopStar

17. června 2018 14:06

Tohle, že je Christina Aguilera a Jimmy Fallon? Slavná dvojice si zahrála v metru

Christina Aguilera konečně představí nové album Liberation. A jen pár dní před touto očekávanou událostí se zpěvačka snažila nalákat na svou tvorbu ještě více fanoušků, proto uspořádala mini koncert. Nešlo ale o žádný sál ani bar, nýbrž o newyorské metro.

Dvojice si vzala paruky, klobouky a sluneční brýle. Zpěvačka a moderátor započali své vystoupení skladbou Arethy Franklin Freedom. Velmi rychle se v metru seběhl dav lidí a začal si natáčet celý koncert na telefon. Když si Aguilera i Fallon sundali paruky i další doplňky, diváci byli jednoduše v euforii. Ve svém hraní pak pokračovali a lidí se scházelo stále více. Christina rovněž zazpívala vlastní skladbu Fighter a své fanoušky jednoduše nadchla.

Není to ale poprvé, co se nějaká ta zpěvácká hvězda rozhodla hrát v newyorském metru. Před několika lety tam pořádala drobný koncert kapela U2, před rokem zde zas všechny překvapila Miley Cyrus. Všichni zmínění vystupovali nejprve také v převlecích a až po několika skladbách své maskování sundali a všechny tak překvapili.

Není to tak dávno, co se Christina předvedla u focení pro časopis Paper a to úplně bez make-upu. Zpěvačka se nechala slyšet, proč jsou jí právě fotky bez líčení natolik blízké. ‚‚Vždy jsem milovala experimentování, toužila po kariéře v divadle a chtěla mít možnost tvořit nějakou dějovou linku a charakter postavy v nějakém videu nebo na scéně. Ale příroda chtěla, abych byla interpret. To mi zas dává pohyb. Být umělcem, tvořit a měnit však mohu stále,‘‘ pověděla Aguilera v rozhovoru pro vydání časopisu.


Přečtěte si také