TopStar

28. ledna 2018 08:30

Tom Cruise se učí s Instagramem a publikuje fotky z ‚‚Mission: Impossible 6“!

Hollywoodský herec Tom Cruise (55) se dlouhou dobu zdráhal zakládat si Instagram. Nyní ale i on podlehl a fanoušci mají radost, že mohou sledovat svého idola i fotky z natáčení oblíbeného blockbusteru ‚‚Mission: Impossible“. Nyní se natáčí už šesté pokračování a před vydáním oficiálního traileru si uživatelé sociálních sítí mohou užívat fotky právě z Cruisova profilu.

‚‚Tom Cruise. Herec, producent. Hraju ve filmech od roku 1981,“ napsal na svůj profil bývalý manžel Katie Holmes. Nejspíše to má být informace pro ty, kteří by ho náhodou neznali. Stačilo, aby uběhlo jen pár hodin, a už se na profilu herce objevilo kolem 600 tisíc sledujících a jejich počet stále závratně roste.

Zjevení Toma Cruise na Instagramu není náhodné, jedná se o to, že v červenci (a v českých kinech začátkem srpna) vyjde šestá část akčního trháku ‚‚Mission: Impossible - Fallout“. V tom si herec, ostatně jako vždy, zahrál hlavní roli. V současné chvíli má herec na svém Instagramu fotky dvě a obě souvisí právě s natáčením nového snímku.

‚‚Chystejte se,“ napsal Cruise k jedné ze svých fotek. Na druhé fotografii předvedl herec dechberoucí scénu z natáčení. ‚‚Máme z filmu velká očekávání. Nemůžeme se dočkat, až ho uvidíte,“ probudil svým komentářem zvědavost fanoušků.

Zda se dočkáme i fotek ze soukromého života herce nebo byla stránka založena jen a čistě kvůli promu k filmu, to zatím známo není. Je ale pravdou, že Tomův herecký kolega Will Smith si Instagram založil také velmi nedávno a zdá se, že si už v Instagramu zalíbení našel. Třeba i Cruise si to rozmyslí a Instagram se stane součástí jeho každodenní rutiny.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Tom Cruise Will Smith blockbuster Mission: Impossible 2

Přečtěte si také