TopStar

13. srpna 2018 10:08

Tom Hanks si ve vší počestnosti užívá na jachtě se svou manželkou

Herec Tom Hanks (62) se vydal odpočívat ke Středozemnímu moři. U italského ostrova Capri si užíval volných chvil společně se svou ženou Ritou Wilson (61) na jachtě. Pak si šla dvojice zaplavat. Fanoušci ocenili, že je herec jeden z mála v Hollywoodu své ženě věrný a netráví dovolenou po boku nějaké té dlouhonohé dvacítky.

Poslední dny tráví hollywoodský herec Tom Hanks po boku své ženy Rity Wilson u italského ostrova Capri. Se svou vyvolenou je držitel Oscara za film Forest Gump už neuvěřitelných 30 let. Jeho osudová láska Rita Wilson, která si zahrála ve filmu Druhá šance, je jeho manželkou už od roku 1988. Dvojice vychovala syny Cheta (28) a Trumana (22). A i přes tak dlouhou dobu se zdá, že v jejich vztahu panuje harmonie a vzájemný respekt.

V současnosti patří Tom Hanks mezi nejlepší herce své generace. Z talentovaného komika se stal během několika let americkým národním klenotem. Spolu se svým dobrým přítelem Stevenem Spielbergem patří mezi nejvlivnější tvůrce Hollywoodu. Hraje jak v komediích, tak v srdcervoucích dramatech. Spojuje v sobě hereckou neokázalost a vystupování milého chlapíka od vedle, díky němuž je divákům blízký.

Sdílejte článek

Přečtěte si také