TopStar

6. července 2018 08:27

Tom Hardy je do své ženy blázen každým dnem více

V Londýně došlo k premiéře filmu Swimming with Men, ve kterém si zahrála hlavní roli Charlotte Riley (36). U této příležitosti nemohl chybět její manžel, jeden z nejžádanějších herců současnosti Tom Hardy (40). A ten byl na svou ženu pořádně pyšný, zahrnoval ji polibky a dvojice působila jako čerstvě zamilovaná. No, dámy, zdá se, že u tohoto hollywoodského krasavce už žádná neuspějete.

Dvojice se moc často na veřejnosti neukazuje, o to více se na ni fotografové lepí, když už do společnosti dorazí. Pro tuto příležitost zvolila Charlotte bílé šaty s odhalenými rameny návrháře Oscara de la Renty. Doladila svůj outfit černými sandálky na podpatku. Tom vypadal o něco demokratičtěji. Zvolil džíny, tenisky, bílý basic a stylovou koženou bundu.

Hardy pózoval po boku své ženy a kamery byly upřeny primárně na něj. Riley na svého muže koukala zamilovaně a ani Tom nebyl chladný. Dvojice je spolu devět let a roku 2014 se vzala. Společně vychovávají dvouletého synka.

Tom Hardy je v současnosti jedním z nejvyhledávanějších herců Hollywoodu. Dříve se o něm však psalo v návaznosti na drogovou závislost. „Klidně bych prodal vlastní matku pro trochu cracku. Mám ku*va štěstí, že jsem dnes tady, abych byl upřímný,“ nechal se kdysi zarostlý krasavec slyšet.

Dnes je tomu ale jinak. Herec je považován za sex symbol současnosti, žije spořádaný život se svou ženou a dostává se mu těch nejkvalitnějších rolí. Dunkerk, Temný rytíř povstal nebo dokonce seriál Peaky Blinders - to jsou filmy, které se řadí do nekonečného seznamu Hardyho počinů. A aby toho nebylo málo, dokonce to vypadá, že Hardy převezme žezlo od Daniela Craiga a usedne na trůn jako nový James Bond.

Sdílejte článek
Štítky James Bond zamilovanost Tom Hardy premiéra filmu

Přečtěte si také