TopStar

10. března 2018 13:36

Jiří Kubeš

Tomáš Hauptvogel opět na motorce?

Tomáš Hauptvogel opět na motorce?

Neprohání nový stroj, ale chystá se tam, kde budou všichni, kdo mají cokoliv společného s motorkami. Ve čtvrtek 8. března totiž začal veletrh v Brně, kde nemůže chybět.

Tom Star Tomáše zastihl v AUTOMOTOEVROPA, kde neváhal vyzkoušet stroje podle své motorkářské chuti. „Asi nebudu chvátat k těm silničním superstrojům, to mě moc nebere, ale miluju krosový motorky,“ říká Tomáš a dodává, že motorku měl vždycky jako symbol svobody. S tou se však pomalu loučí, ale rád, vždyť ho čeká rodina. Se smíchem jen zavzpomínal: „Motorka na který se dá objet svět, to mě baví, nebo kafáč, se kterým se dochrlám někam před hospodu, tam to postavím a řeknu holky to je moje motorka!“.

Nostalgie byla na Tomášovi znát, když si vzpomněl na Pavla Lišku a Jan Révaie, kteří momentálně brázdí na motorkách Mexiko, kde natáčí pro Primu nový pořad Vandráci. Ač jsou totiž na druhém konci světa, pozdravili Brněnské publikum Motosalonu díky telemostu. „Honza s Pavlem žijou sen nás všech, co jsme kdy jezdili na motorce. Všichni chceme objet svět na motorce. Moc se těším, co přivezou za zážitky, a doufám že si to pořádně užijou!“

Sdílejte článek

Přečtěte si také