TopStar

15. dubna 2014 12:40

Tomáš Klus se rozpovídal: 8 věcí, které jste od něj ještě určitě neslyšeli

Zpěvák Tomáš Klus byl během on-line chatu se čtenáři slovenského internetového serveru evidentně v dobré náladě. Odpověděl i na docela osobní otázky. Jak dlouho by mu trvalo popsat lásku ke své dceři?

- Na otázku, kde složil svoji první píseň, odpověděl, že v kuchyni.

- Jaké knížky by doporučil? "Poselství od protinožců, cokoli od Hermana Hesseho! Svět bez hranic. Knih je! A každá je boží! Nejlepší je jenom tak jít, nasát vůni knih a nechat ruku šmejdit srdcem po regálech. Ona si Tě najde sama, ta, která Ti má co říct :-)"

- Janča se ptala: Ahoj Tome, která píseň ti je z noveho CD nejbližší a těšíš se na koncertě nejvíc, že ji zahraješ? Tomáš Klus, který má na pultech nové album odpověděl: "Jančo, právě že je to tak, že mě to nutká hrát celou novou desku a těším se z toho!"

- Z odpovědi pro Ketrin si může každý načerpat něco z Tomášovy filozofie: "Lepšího člověka z Tebe nedělám já, neumím to a ani umět nechci, lepší jsi TY sama, protože TY sama lepší chceš být!"

- Tomáš Klus chystá e-shop a nové internetové stránky.

- "Když jsem smutný, dost často to vyřeším jen tím, že najdu příčinu onoho a shledám, že jde o prkotinu. Smutek nic neřeší, nic nepřináší – volím radost! A doporučuji :-)

- Jak bude trávit Velikonoce? "Jak je budu trávit, to ještě nevím, já vlastně vubec nic nevím :-) Rozhodně však to své nicvědění budu žít se ženou a dcerkou!"

- Dceři Josefíně patřilo tohle krásné vyznání: "...rozepsat se tu o ní, patrně bych už nic nestihl... nikdy v životě... Pocity, kdy na ni jenom tak hledím a zjišťuju jejím prostřednictvím, kým jsem, kým mohu být a jak snadné být je... by při pokusu vměstnat je do slov, mohly explodovat, neboť slova mnoho neunesou.

Další spoustu odpovědí, termíny koncertů, plány Tomáše Kluse do budoucna najdete na www.pluska.sk.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také