TopStar

10. září 2018 11:44

Tomáš Klus zpíval pro dobrou věc v jeskyni!

Písničkář Tomáš Klus (32) se předvedl na pořádně děsivém místě. Zazpíval na Býčí skále, kde v pravěku probíhaly hrůzostrašné rituály. Zpěvák tam ale přispěl na dobrou věc a podpořil těžce popáleného chlapce, ke kterému putoval výtěžek z celé akce.

Jak je u Tomáše zvykem, na pódium se přiřítil klasicky bos. A to i přesto, že bylo v jeskyni pouhých 8 °C. I když byli diváci trošku vystrašeni duchem místa, kde v minulosti probíhaly mrazivé rituály, Klus se ani špetku nezalekl. Naopak se pohyboval i mezi návštěvníky, a to i přes studené bláto, které se mu lepilo na nohy seč mohlo. Ba naopak. Bláto ho uchvátilo a on se tak cítil velmi naturálně, a možná právě proto ho atmosféra místa nevyděsila. Prý se při svém vystoupení dokonce zapotil.

‚‚Nejsem moc senzibilní člověk, takže necítím po příchodu na obdobná místa žádné chvění. Umím se naladit vždy jen na živé. Co se týče prostoru, tak jsem fascinovaný a plný obdivu k přírodě. K té historii to moc ale necítím,‘‘ nechal se pro Blesk slyšet držitel Zlatého slavíka.

Dvouhodinový koncert ale nebyl uspořádán jen tak. Šlo o dobročinnou akci, kdy šel celý výtěžek těžce popálenému chlapci. Klus prý zpíval v jeskyni poprvé a rozhodně se tam někdy vrátí.

Tomáš Klus konečně vydal novou desku, na kterou se fanoušci těšili dlouhé tři roky. Ke každému CD si zpěvák navíc jako dárek připravil barevný náramek. Nová deska Spolu v sobě zahrnuje jednadvacet skladeb, jejichž hlavním poselstvím je poznání, že mluvit spolu a milovat jsou nejcennější okamžiky v životě. Prý se jedná o nejzajímavější a nejbarevnější album, co kdy vydal. Tato deska poskytuje fanouškům upřímnost a srdceryvnost v nenásilném podání. Účelem je především nalézt středobod, který spojí veškeré rasy, náboženství a pohlaví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také