TopStar

26. června 2014 09:50

Jana Fikotová

Tonya Graves prozradila, jaká je pro ni nejlepší poloha

Zpěvačka Tonya Graves (44) o sobě tvrdí, že je nevyzpytatelná. I když odjíždí za relaxem, může se stát, že její cesta jí nakonec převrátí život.

Sympatická zpěvačka se u nás proslavila díky kapele Monkey Business, kde spolu s Matějem Ruppertem zpívala. V Čechách se ocitla zcela náhodou, aniž by to plánovala, žije zde neuvěřitelných devatenáct let. „Pocházím z Peeksill nedaleko New Yorku. Jednou jsem se rozhodla podívat do Prahy a aniž bych plánovala, nakonec jsem tu zůstala. Je to nádherné město a považuju to tu za domov,“ přiznala Tonya.

Léto je v plném proudu, jak ho budete trávit? Rozhodně relaxovat i pracovat. Ovšem na dovolenou není čas, protože budu obrážet festivaly. Nabrat síly mi postačí při relaxu, nejlepší je pro mě poloha vleže s knihou.

Máte dva krásné syny. Nechybí vám ještě holčička? Jsem v obležení mužů skoro celý život, tak jsem na to zvyklá. Pánský klub mi naprosto vyhovuje.

Jste ambasadorkou Avon pochodu. Je pro vás tento projekt i osobně důležitý? Důležitý je pro mě hodně. Jsem ambasadorkou druhým rokem a jsem na to pyšná. Moc ráda podporuji dobrou věc, která má smysl. Pokud díky své aktivitě podpořím prevenci rakoviny prsu, tak budu chodit i několikrát do roka. Letos jsem si opět krásnou sobotu užila plnými doušky.

Avon pochod má i své pochodové tričko. Máš ráda i takto výrazné barvy? Miluju extravagantní módu, která mi především sedí. Dokážu někdy sladit i nesladitelné, což však záleží především na tom, jakou mám momentální náladu. Nejraději nosím šaty, sukně a boty.

-juf-


Přečtěte si také