TopStar

10. července 2018 09:05

Tonya Graves s kamarádkou v posteli! A ke všemu nahoře bez

Zpěvačka Tonya Graves (48) je známá svými odvážnými fotkami. Pro tentokrát zveřejnila pořádně žhavý snímek z postele Grandhotelu Pupp v Karlových Varech. Tonya leží nahoře bez po boku své rovněž nahé kamarádky. Ňadra jim zakrývá dost atypické zvířátko - sumec. Co na hudební divu říkáte?

Co by to byla za párty bez Tonyi Graves! A proto zpěvačka nemohla chybět na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. A mimo to, že obohatila celou událost svým hlasem jako zvon, užívala si i pořádně žhavých večírků po boku přátel, se kterými dorazila.

Ubytovala se jako každá pořádná hvězda v Grandhotelu Pupp a zveřejňovala jednu fotografii za druhou. Na některých působí jako sofistikovaná dáma, někde se ale mění v sexy dračici. Ano, řeč je o fotce, kde pózuje se svou kamarádkou jen v kalhotkách a přes prsa mají obě dámy sumce. ‚‚Máme se líp než Luca Brasi,‘‘ okomentovala zpěvačka snímek.

Fanoušci ocenili nejen originální a vtipný příspěvek, ale i její postavu a tetování, kterými se zas tak často nemohou pokochat. ‚‚Jedna hezčí než druhá. kterou si mám vybrat?‘‘ zněl jeden z komentářů. No, my volíme rozhodně Tonyu. Kombinací takové postavičky a famozního hlasu se nemůže pochlubit každý.


Přečtěte si také