TopStar

26. ledna 2019 14:00

Tereza Šulcová

TOP 10 celebrit, které mají dvojče a netušili jste o tom!

Většina celebrit miluje být ve světlech reflektorů. To ovšem nemusí platit pro jejich příbuzné. Vybrali jsme si pro vás TOP 10 celebrit, které mají dvojče. Ne o všech jste již slyšeli!

Scarlett Johansson a Hunter Johansson

Začneme se známou americkou herečkou Scarlett Johansson, která si zahrála ve filmech jako Lucy nebo Avengers. Scarlett má dvojče, bratra Huntera Johanssona. Hunter se snažil prosadit jako herec, ale následně zjistil, že by pořád žil ve stínu své sestry, a tak začal svou kariéru v politice. V roce 2008 zařizoval kampaň v NYC pro prezidenta Baracka Obamu.

Ashton Kutcher a Michael Kutcher

Další, kdo má své tajné dvojče, je pohledný herec Ashton Kutcher! Svou kariéru odstartoval jako model, později se uchytil jako herec, producent a scénárista. Jeho dvojče, Michael Kutcher, je obchodník a jak sám Ashton o svém bratrovi řekl, je pro něj velkou inspirací. Michael totiž má mozkovou obrnu a ve svých třinácti letech prodělal transplantaci srdce. Kromě obchodní společnosti se Michael věnuje lidem s handicapem a pomáhá jim začlenit se do společnosti.

Aaron Carter a Angela Carter

Zpěvák Aaron Carter má krásnou sestru Angelu. A kromě toho, že jsou z dvojčat, toho mají hodně společného i v kariéře. Angela se totiž snaží proslavit také jako zpěvačka. Carterova rodina je plná hudebníků. Aaron má celkem šest sourozenců a většina z nich se věnuje hudbě, příkladem je jeho bratr Nick Carter.

Gisele Bündchen a Patricia Bündchen

Supermodelka Gisele Bündchen má dvojče, sestru Patriciu. Jak je vidět, obě zdědily stejné geny, protože jsou obě opravdu nádherné. Patricia se začala také věnovat modelingu, ale později usoudila, že to není nic pro ni a ze světel reflektorů odešla do ústraní. I když ne tak docel - stala se manažerkou své sestry Gisele.

Rami Malek a Sami Malek

O které celebritě možná již víte, je herec Rami Malek. Hvězda filmu Bohemian Rhapsody má jednovaječné dvojče Samiho Maleka. Sami je o minutu mladší a rozhodl se pracovat v LA jako učitel.

Joel Madden a Benji Madden

Kdo další má své „tajné“ dvojče? Zpěvák Joel Madden! Joel má jednovaječného bratra Benjiho. Když byli teenageři, hráli spolu v kapele Good Charlotte. V součastnosti se oba stále věnují hudbě. Benji je v porotě v pořadu „The Voice Austria“ a jeho bratr Joel je hudební producent. Benji má za manželku bývalou modelku Cameron Diaz a Joel krásnou Nicole Richie.

Vin Diesel a Paul Vincent

I Vin Diesel má dvojče, bratra Paula Vincenta.Vin Diesel je známý herec, který se před kamerou rád ukazuje. Paul naopak pracuje za kamerou, dělá střihače zvuku.

K dalším známým celebritám, které mají svého „dvojníka“, patří Alanis Morissette, která má bratra Wada. Do této kategorie spadá i Jenna Bush Hager a její sestra Barbara Bush. Poslední - desátou - celebritou je herec Aaron Ashmore. Jeho bratra Shawna jste si mohli všimnout ve filmové sérii X-men. Oba bratři se pohybují v hereckém průmyslu.

Sdílejte článek
Štítky Scarlett Johansson Rami Malek celebrity dvojce

Přečtěte si také