TopStar

30. září 2015 15:41

Petr Cífka

TOP 5 MCBP: Tohle jsou nejlepší filmové MILFky!

Které filmové mámy a dámy po třicítce dovedou svým sex-appealem zahanbit i Megan Fox a Angelinu Jolie?

Když je nějaké filmové hrdince víc jak třicet, už obvykle v očích diváků není sexy, ale spíš máma nebo otravná nadřízená. Jsou tu ale výjimky, které vám dost jasně vysvětlí, že ženy s věkem můžou zrát tak, že vedle nich sexy dvacítky vypadají jak ty nejnudnější bytosti na světě. Stiflerova máma – Prci, prci, prcičkyKým jiným začít? Právě ona je zodpovědná za popularitu výrazu MILF, který byl do českého jazyk převedený trošku neobratně jako MCBP. Každopádně šlo o kardinální úlovek, zvlášť pro Paula Finche, kterého víceméně celou střední šikanoval jeho nabouchaný a naprosto tupý spolužák Stifler. Když tedy Finch zjistil, že po něm vyjíždí jeho máma, bylo jeho morální povinností jednat. Paní Stiflerová má už možná ta nejlepší léta za sebou, na druhou stranu nezkušeným panicům dovede velmi názorně předvést, že starší ženy jim mají co nabídnout.

Debbie – ZbouchnutáHrdinkou Zbouchnuté je ambiciózní Alison, která jednoho dne zjistí, že je těhotná s flákačem a profesionálním budižkničemu Benem. Nemá z toho radost. Vyloženě zděšená je ale její sestra Debbie. Je starší, zkušenější, trochu víc od rány a podstatně víc sexy. Doma má sice dvě malé holky a manžela Peta, ale sexy umí být i tak a to za každých okolností. Pokud tedy jste na dámy, co si umí říct o to, co chtějí, nebulí někde v rohu a nemají problém srovnat chlapa do latě. Nic není tak sexy jako žena, která je právem seběvědomá. Ale neuškodí vypadat u toho jako krásná blondýna.

Erin Brockovich – Erin Brockovich (nečekali jste to, co?)Hrdinka, která Julii Roberts vynesla Oscara, by si asi s Debbie ze Zbouchnuté celkem rozuměla. Taky si nenechá nic líbit, ale na rozdíl od své bloňdaté kolegyně jde někdy až trochu za hranu. Sama vychovává tři děti, její bývalí na ni i na potomky kašlou, a tak začne dřív jako sekretářka v jedné zaprděné právnické firmě. A shodou okolností narazí na věc, z níž by se mohl vyklubat pořádný skandál. Jak ale uspět ve světě skvěle placených advokátů v oblecích, které stojí víc, než Erin ročně vydělá? Jednoduše. Chce to nosit zatraceně krátké sukně, mít výstřihy, na které by se měl vydávat zbrojní pas, a nebát se použít ženské zbraně. Erin možná není devatenáct, ale na rozdíl od mladších holek ví, jak se chlapům dostat do hlavy a omotat si je kolem prstu. A je při tom až nelidsky sexy.

Paní Robinsonová – AbsolventZkušenost vždycky porazí mládí. Anne Bancroft ze slavného Absolventa to moc dobře ví, jinak by si tak snadno neomotala kolem prstu Dustina Hoffmana. Jeho hrdina, mladý, inteligentní ale trochu nejistý Benjamin, tu zjistí, že se ho pokouší svézt manželka muže, jenž pracuje s jeho otcem. Je jí sice o dost víc, ale evidentně ví, jak chlapům zamotat hlavu. A Benjmin není žádná výjimka. Může odolávat, zkouší utéct, zachovat se slušně a tak, jak by podle svého nejlepšího svědomí měl, paní Robinsonová ho prostě chce. A Benjamin jí nedovede odolat. A vy sami zatraceně rychle zjistíte, že se mu vůbec nedivíte. Na téhle dámě totiž něco je i skoro padesát let po premiéře filmu.

Edie Stall – Dějiny násilíKdyž Dějiny násilí začnou, člověk vůbec nečeká, že dostane brutální thriller. Spíš to vypadá na pohodový příběh z amerického maloměsta, v jehož centru budou manželé Tom a Edie. Klape jim to. Tom chodí poctivě do práce, Edie se stará o děti, ale jednoho dne jí dojde, že si s manželem dost možná neužili v mládí tak, jak by mohli. A i když její muž žádné výčitky nemá, Edie se rozhodne to napravit. A celkem stylově. Mysleli jste si někdy, že sexy uniformu školní roztleskávačky by měly dívky odložit dřív, než jim bude dvacet? Edie vás přesvědčí, že by to byla velká chyba. Fakt velká!

A takhle, děti, takhle dneska vypadá Stifler!

Sdílejte článek

Přečtěte si také