TopStar

8. listopadu 2015 18:55

Michal Chalupa

TOP STAR magazín s Hurikánem: Doleželová dodává kolegům léky, z Noida se stal řezník a Ornella opět ukázala svou upřímnost!

Další týden je za námi a s novým týdnem přichází i nový díl TOP STAR magazínu. V něm se můžete těšit na další exkluzivní rozhovory a reportáže, kterými vás provede krásná Eva Perkausová.

Misska Jana Doleželová se nám svěřila s tím, jak se vypořádala s ponížením, které jí připravil její bývalý partner, miliardář Karel Janeček. Ale nezůstalo jen u vztahů a Jana se rozpovídala i o práci lékárnice. Hlavně tedy s tím, jak ji to baví a jaké léky po ní chtějí její kolegové nejčastěji!

Věděli jste, že Vašek Noid Bárta je vyučený řezník? Nás zajímalo, jestli by práci řezníka vůbec zvládl a to se pozná jedině tak, že se nám předvede přímo v praxi. Co myslíte, šlo mu to?

Agáta si pro vás v tomto Dog Staru připravila opravdovou lahůdku v podobě velkolepé módní přehlídky. Nahatý model zprvu moc nadšeně nevypadal, ale když přišel na řadu vánoční obleček, začal si užívat.

Těšit se můžete i na elektronickou tužku. Tu tentokrát vezme do ruky návrhářka Beáta Rajská, a poprvé se tak můžeme těšit na opravdu odborné hodnocení!

Dalibor Janda se pochlapil a ukázal nám svoje... kuchařské umění! Těstoviny à la Dalibor servíroval na své zahradě, kde povyprávěl nejen o jídle, ale i o muzice a tom, jak si teď žije!

Jak si žijí zahraniční DJové, to se ví, ale jak jsou na tom ti čeští, to se dozvíte v TOP STAR magazínu. Vyzpovídali jsme pro vás DJ Wiche, DJ Ladidu i DJ Luccu.

Ornella Koktová je „holka“ upřímná, takže toho o ní víte už hodně a co nevíte, dozvíte se v reportáži Kateřiny Kristelové, která zjistila i to, co původně zjišťovat nejela. :)

To všechno a mnohem více se dozvíte v TOP STAR magazínu z 09. 11. ve 21.35 na FTV Prima!


Přečtěte si také