TopStar

6. září 2015 17:15

Michal Chalupa

TOP STAR MAGAZÍN v novém: Co NERVÓZNÍ Eva Perkausová musela vypustit?

Každé pondělí po půl desáté večer nyní uvidíte okouzlující blondýnku Evu Perkausovou (21) v novém TOP STAR MAGAZÍNU. Na roli nové moderátorky se pečlivě připravovala a všechno kromě jídla a spánku muselo jít stranou. Navíc pro naše čtenáře natočila exkluzivní pozvánku!

„Musím přiznat, že jsem hodně nervózní, na jednu stranu z toho mám obrovskou radost, ale je to pro mě i obrovská výzva, protože Top Star magazín má nastavenou vysokou úroveň, a já v ní chci pokračovat,“ prozradila Eva, které jistě přibude spousta nových fanoušků.

Přípravám na svou premiéru na obrazovkách FTV Prima podřídila všechno: „Ten čas se mi omezil, i ty moje osobní aktivity, ať je to sport a podobně. Věnuji teď maximální přípravu Top Star Magazínu, trénuji rétoriku a fonetiku.“ Evu a především zbrusu nový Top Star magazín uvidíte na Primě v pondělí a to ve dvacet jedna třicet pět. Tak se nezapomeňte dívat. Další podrobnosti o Evě se dozvíte také v denním TOP STARu ze 6. 9. a později na Prima Play.

A na co se můžete v TOP STAR MAGAZÍNU těšit?

Dozvíme se, jak se měl na dovolené Roman Vojtek s dcerou, podíváme se ke zpěvačce Janě Kratochvílové domů, Agáta Hanychová představí zbrusu nový pořad Dog Star o módě ve světě pejsků a uvidíme, jak se Zoufalé manželce Marcie Cross líbí natáčení s Bolkem Polívkou. O tom, co je u ní nového se rozpovídala Celeste Buckingham, a to pořád není všechno. Nebude chybět tradiční report z VIP večírku a dozvíme se co nového slavní sdílejí na síti. Sledujte premiéru ve 21:35!

Tady Eva Perkausová natočila pro vás, čtenáře primáckých webů, speciální zdravici:


Přečtěte si také