TopStar

7. prosince 2015 11:57

Michal Chalupa

TOP STAR MAGAZÍN ví všechno: Jak chutná dvojí sláva Ewy Farne? Kdy se vdá Adéla Gondíková? Jak bydlí miliardář Janeček?

Jako už pravidelně, i tentokrát prozradíme, co všechno se za týden navařilo v kuchyni TOP STAR magazínu. A budete koukat!

Je Ewa Farna Češka, nebo Polka? Kde je větší hvězdou? Dvaadvacetilá zpěvačka to moc neřeší, pendluje pilně mezi oběma zeměmi, usilovně bloguje a stihla i koncert v Londýně.

Posledním adeptem na titul Dogstar bude nevinná čivava. Další fotky vašich psích miláčků nám už neposílejte, protože dneska si připomeneme všechny, co mají šanci získat ORIGINÁLNÍ ocenění. Komu pošlete svůj hlas?

Člověk je oficiálně dospělý v osmnácti. Jak je to u kapel – to nevím. Skupina Divokej Bill, kterou tento věk dostihne v příštím roce, se možná přejmenuje na Zklidněného Billa. Jejího lídra Vaška však teď zajímá něco úplně jiného.

Adéla Gondíková by se prý ráda vdávala. Její partner Jiří Langmajer o tom ale nechce ani slyšet. Jak to tedy je? Hledali jsme pravdu.

Operní zpěvačka Andrea Kalivodová prožívá krásné období. Největší zásluhu na tom má její manžel Radek a zejména syn Adrian. Jelikož je mu však jen něco přes rok, nelze zatím posoudit, zda to bude bas, baryton či snad tenor.

Populární seriál naší televize Cesty domů zítra končí. Nevyzradím vám, jak – ale možná se na to zeptám svého dnešního hosta – Vendy. Přesněji herečky Petry Horváthové. Ta se chopí i role módní policistky.

Nikde není dáno, že když kapela zpívá jen česky, nemůže proniknout na koncerty do zahraničí. Chinaski jsou důkazem toho, že s češtinou se dá dojet až k protinožcům.

Miliardář a matematik Karel Janeček poprvé vpustil do svého domova televizní kamery. A tak jsme mohli exkluzivně natočit, jak si žije se svoji krásnou manželkou – tuniskou matematičkou, se kterou čekají miminko.

Doba předvánoční se pozná i podle toho, že v obchodech přibývá lidí a v diáři Agáty večírků. Jakýpak navštívila tentokrát....

Iloně Csákové se čekání na pana Božského vyplatilo. Žije si hezky se svým Radkem a dvěma synky v Brně, jakoby v ústraní. Že by ji přestalo lákat zpívání?

Sledujte TOP STAR magazín 7. 12. 2015 ve 21.35!!!


Přečtěte si také