TopStar

23. listopadu 2015 11:35

Michal Chalupa

TOP STAR magazín: Z mluvčího Ovčáčka je tramvaják! Jak vypadá Chodúrova o 16 let starší partnerka před porodem? Víme všechno...

Jako už pravidelně, i tentokrát prozradíme, co všechno se za týden navařilo v kuchyni TOP STAR magazínu. A budete koukat!

O soudních tahanicích mezi bývalým a současným obsazením kapely Support Lesbiens toho bylo slyšet hodně. Až skoro přestalo být slyšet jejich hudbu. Kluci mezitím natočili nové album a kupodivu se pustili i do češtiny. A aby těch novinek nebylo málo – zpěvák "Saportů" Čenda tvoří pár s Ivou Pazderkovou.

V lednu se život Martina Chodúra zcela změní. Hned začátkem příštího roku se totiž stane otcem. A po zhlédnutí reportáže s ním a jeho partnerkou Ivonou, nastávající maminkou, vás ani nenapadne se zabývat věčně omílaným věkovým rozdílem mezi nimi.

O Jiřím Ovčáčkovi, tiskovém mluvčím prezidenta Miloše Zemana, se říká ledascos, ale on o svém soukromí příliš nemluví. Jaká je pravda? Jsme zvědaví, jestli se strážce hradních tajemství uvolní, když mu splníme dětský sen – řídit tramvaj v centru Prahy!

Je to zvláštní – Kristýna Leichtová působí nenápadně, přitom patří k nejkrásnějším českým herečkám. Poprvé se výrazněji projevila ve filmu Účastníci zájezdu, kde se dokonce objevila nahoře bez.

Čtyři české krásky vyrazily do Číny. Zatím jako čestní hosté mezinárodní soutěže krásy. Co příště? Kdo ví. Jak se líbily domácím a jak se domácí líbili jim? Naštěstí byla s nimi kráska pátá, naše kolegyně Lucka, která to vše zaznamenala... Zpěvačka Victoria se narodila v Jižní Africe. Její maminka pochází z Namibie, táta je ovšem Čech, a proto se v roce 1998 přestěhovala do Prahy. Má manžela, dvě děti – a toto krásné bydlení...

Uvidíte neobyčejnou situaci, kdy urostlý majitel pejska, aspiranta na DOGSTAR, byl z Agáty více vycukaný než jeho malý pejsek. Samozřejmě nebudou chybět ani všetečné dotazy Lenky Špillarové, Celebrity na síti ani špionáž na jednom z večírků.

TOP STAR magazín sledujte v pondělí ve 21.35 na Primě!


Přečtěte si také