TopStar

24. července 2013 06:30

Dagmar Dandová

Topmodelka Bar Refaeli: Líbačka s kamarádkou!

Izraelská topmodelka Bar Refaeli (28) několik let randila se sexy hercem Leonardem DiCapriem (38). Teď je ale všechno jinak. Bar si teď užívá pozornost žen. A nebojí se ani intimností!

Na svůj instagram dokonce vyvěsila fotku, kde se líbá s kamarádkou Ornou. Ta se na modelčině sociální síti objevuje dost často. Fotky pak Bar Refaeli „lajkuje“ nebo komentuje více než půl milionů fanoušků.

Topmodelka se ale pozornosti rozhodně nebojí. Na sociální síti je aktivní, neustále o sobě dává vědět. A hlavně se ráda líbá! Proto se taky nikdo nedivil, že během finále amerického fotbalu Super Bowl svolila k polibku s neznámým, nepříliš pohledným chlapcem.

Video zaujalo, tuhle senzaci zhlédlo na YouTube neuvěřitelných 11 milionů lidí. „Je to legrační a zároveň šílený. Zrovna tohle byl takový můj zvláštní sen. Vždycky jsem totiž chtěla před zraky všech políbit někoho, kdo by to vůbec nečekal. A nakonec se mi tohle přání splnilo. Je to šílený,“ přiznala modelka. Bar tak splnila sen nejen sobě, ale i chlapci, kterého políbila.

V současné době topmodelka natáčí v Izraeli soutěž X-Factor. Bar si přijde na pěkný balík peněz. Jen za hostování na přehlídce pod širým nebem, která bude součástí tohoto pořadu, televize modelce vyplatí neuvěřitelných 270 tisíc dolarů.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio líbání bar topmodelka X Factor

Přečtěte si také