TopStar

21. listopadu 2018 11:35

Tereza Šulcová

Topmodelky Gigi a Bella Hadid nafotily titulku na počest 90. narozenin Mickey Mouse

Gigi a Bellu Hadid nespojuje jen modeling, ale jsou to jedny z nejkrásnějších sester v modelingu. Dokonce obě spolupracovaly se známou značkou spodního prádla Victoria's Secret.

Sestry Gigi (23) a Bella (22) nafotily titulku s námětem kreslené Disney postavičky Mickey Mouse pro magazín Chaos. Fotky vznikly na počest 90. narozenin Mickey Mouse. Starší sestra Gigi se řadí mezi 10 nejžádanějších modelek světa. Objevila se na titulce známého časopisu Vogue a nyní předvádí prádlo pro Victoria's Secret. Modelka chodí od roku 2015 se zpěvákem z bývalé kapely One Direction, Zaynem Malikem. Dá se říci, že podle zkušeností, které modelka za roky nasbírala, že v modelingu prorazila více, než její sestra.

Každopádně Bella Hadid se modelingu věnuje také a často je spojována i se zpěvákem The Weeknd, se kterým se dala opět dohromady. V roce 2016 byla zvolena modelkou roku, a to hned dvakrát. Nemáme se čemu divit, že obě sestry si vedou tak dobře ve své branži. Jejich matka, Yolanda Hadid, je bývalá modelka. Bella ale svoji krásu nemá tak úplně od přírody.

Když Gigi začala s modelingem, byla si Bella nejistá a chtěla za každou cenu prorazit. Jenže její původní rysy nebyly pro modeling dost dobré, a tak se rozhodla pro plastiku. Bella podstoupila zmenšení nosu a nechala si "přifouknout" rty. Spekuluje se i o dalších zákrocích, ale tyto dva jsou zřetelné. Dnes je z ní díky plastickým zákrokům uznávaná modelka, i když ne v takové míře, jako její o rok starší sestra.

Sdílejte článek
Štítky Gigi Hadid Bella Hadid modeling

Přečtěte si také