TopStar

15. května 2013 16:40

Blanka Konrádová

Tori Spelling: Páté těhotenství je vyloučeno!

Pamatujete si ještě na roztomilou Donnu ze seriálu Beverly Hills 90210, Tori Spelling? Kdo by tenkrát do velmi ambiciózní herečky řekl, že se stane čtyřnásobnou matkou?

Se svým manželem Deanem McDermottem žije pět let ve velmi harmonickém vztahu. Sice se v poslední době vyrojily informace o údajném rozvodu, ale oba ho striktně popírají.

Devětatřicetiletá herečka nedávno řekla v rozhovoru pro Life & Style, že miluje pocit být těhotná, ale páté dítě neplánuje. Její rozhodnutí je zapříčiněno především posledním těhotenstvím, kdy čekala syna Finna.

Ve dvacátém týdnu byla u Tori diagnostikována komplikace, která mohla způsobit životu nebezpečné krvácení během těhotenství nebo při porodu.

„Říkala jsem si, že tady nesmím nechat své děti,“ uvedla herečka. „Prošli jsme peklem, ale zvládli jsme to.“ Kvůli zdravotním komplikacím byla Tori upoutána na lůžko po dobu dvou měsíců, což způsobilo, že jí uteklo několik velkých momentů z vývoje jejich dětí.

"Stýskalo se mi po slavnostním ukončení školky Liama, nebyla jsem u oslavy čtvrtých narozenin Stelly či u prvního slova syna Hattieho," prozradila herečka. To si prý nyní plnými doušky vynahrazuje a své rodině se věnuje na více než sto procent. O tom, že svůj slib plní opravdu poctivě, svědčí i její Twitter, na který často vylepuje fotografie se svou početnou rodinou.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také