TopStar

18. června 2013 12:40

Dagmar Dandová

Totální úlet Sámera Issy: Napřed pařil, pak se vznášel

Zpěvák Sámer Issa tvrdí, že potřebuje k životu adrenalin. Chce žít naplno, a tak se rozhodl vyzkoušet volný pád ve větrném tunelu.

Naplno ovšem Sámer Issa žije pořád, a tak si ještě ráno před chystanou adrenalinovou atrakcí trochu zoufal. Měl za sebou totiž opravdu divokou noc na diskotéce v Liptovském Milukáši. Nebylo mu dobře a místo snídaně si dal Ibuprofen.

Když ale přišel z atrakce, celý jen zářil. „Bylo to úžasné. Parádně jsem se vyřádil,“ pochvaloval si Sámer a hned v letecké kombinéze předvedl svou vypracovanou postavu.

Sámerovi to ale slušelo i předchozí večer na diskotéce. Zpěvák tam byl na roztrhání. Slovenky se kolem něj sice pořád točily, ale žádná zpěváka neokouzlila. Sámer je zatím stále single. Ve výběru potencionální přítelkyně je totiž hodně náročný. Není divu, že po vztahu s Agátou Hanychovou začal mít na partnerky trochu jiné požadavky.

Lásku na diskotéce nenašel ani tentokrát. „Doufal jsem, že tady nějakou holku najdu, a zase nic. Prostě až to přijde, tak to přijde,“ říká Issa a dodává, že hledání partnerky rozhodně nechce hrotit. Radši se teď věnuje práci a novému videoklipu, který se bude natáčet v Tunisku.

„Bude to umělecký klip o mé rodině v Sýrii,“ řekl Issa, který si víkend v Tatralandii vyloženě užil a dokonce vyrazil ještě na adrenalinový sešup na člunech. „Rád bych se sem zase vrátil,“ doufá zpěvák.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také