TopStar

6. června 2013 15:48

Dagmar Dandová

Tragédie: Paris Jackson si podřezala žíly!

Jediná dcera zesnulého krále popu Michaela Jacksona se pokusila o sebevraždu. Podřezala si žíly!

V tuto chvíli je už mimo nebezpečí, ale v nemocnici v Kalifornii si ještě nějakou chvíli poleží. Blízcí přátelé rodiny tvrdí, že se patnáctiletá Paris stále nemůže vyrovnat se smrtí svého otce Michaela Jacksona. Ovšem jestli za jejím pokusem o sebevraždu stojí právě nezvládnutý smutek, není dosud jasné. Skutečný důvod, který stál za tak tragickým rozhodnutím, se teď snaží vypátrat policie.

Podle informací, které už pronikly na veřejnost, nejde o první případ, kdy si Paris dobrovolně ublížila. Tento pokus o sebevraždu byl ale rozhodně nejdramatičtější. Paris měla obrovské štěstí. Nebýt rychlé lékařské pomoci, nebyla by už mezi živými.

Paris Jackson, která nedávno radikálně změnila image, o každém svém kroku pravidelně informovala fanoušky na sociální síti. Vzkaz jim nechala na Twitteru i v úterý večer, chvíli před svým zoufalým činem. Vyvěsila na něj část textu z písně Yesterday od Beatles: „Yesterday, all my troubles seemed so far away. Now it looks as through they´re here to stay.“ (Včera byly všechny starosti daleko. Teď to vypadá, že tu zůstanou.)

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Twitter sebevražda Beatles Michael Jackson žíla Paris Jackson

Přečtěte si také