TopStar

8. dubna 2014 16:00

Dagmar Dandová

Tragická smrt mladé modelky: 8 věcí, které jste možná nevěděli o Peaches Geldof

V pondělí bylo nalezeno tělo dcery Boba Geldofa Peaches v jejím londýnském domě. Zatím se neví, jak pětadvacetiletá matka dvou dětí zemřela, její předčasný skon nicméně šokoval celý showbyznys.

Jaká vlastně byla Peaches Geldof?

1. Studovala na prestižní londýnské Queen’s College, ale v osmnácti letech školu opustila a jen tak se potloukala s kamarády. Žila ve stylu sex, drogy a rokenrol. Aby získala nějaké peníze, začala psát sloupek pro národní noviny.

2. Psaní článků ji začalo bavit a brzy měla svůj pravidelný sloupek v časopisu Elle. Pak se dostala i do televize, kde uváděla vlastní dokumentární pořad s názvem Peaches Geldof: Teenage Mind.

3. V roce 2008 potkala hudebníka Maxe Drummeyho z kapely Chester French. Vzala si ho, ale brzy se rozvedli. Chvilku pak randila s režisérem Eli Rothem (Hostel) a v roce 2012 se vdala za indie hvězdu Thomase Cohena, s kterým měla dvě děti.

4. Peaches porodila syna Faidra Blooma Forevera 24. dubna 2012. Přesně v tento den se narodila i její matka, moderátorka Paula Yates.

5. Matka Peaches až v dospělosti zjistila, že její otec byl slavný moderátor Hughie Green. Ten zemřel v roce 1997 a o tři roky později se Paula předávkovala heroinem. Peaches bylo v té době pouze jedenáct let.

6. Dcera Boba Geldofa se přiznala, že v roce 2009 koketovala se Scientologickou církví. Nikdy o téhle životní etapě neměla problém mluvit, a dokonce o tom natočila i dokument.

7. Chvilku Peaches randila i s transsexuálem. „Byl to úžasný multikulturní a krásný zážitek,“ řekla krátce po rozchodu.

8. I když měla Peaches Geldof andělskou tvář, duší byla rebel. Její největší mediální průšvih bylo vyklopení dítěte z kočárku, aniž by přerušila telefonní hovor.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také