TopStar

23. května 2018 00:15

Tragická událost v rodině Patrasové! Zemřel jí milovaný člen rodiny

Uplynulý víkend nebyl pro Dádu Patrasovou (62) vůbec jednoduchý. Společně s dcerou Aničkou (22) a stále ještě manželem Felixem Slováčkem (74) musela přijmout radikální řešení a uspat svou fenku Julinku kvůli selhání srdce. Kokršpanělka byla součástí jejich rodiny dlouhých 11 let.

Plakal dokonce i Felix Slováček. A vůbec se za to nestyděl, vždyť fenka mu za 11 let pořádně přirostla k srdci. ‚‚Měla kašel a ten namáhal její nemocné srdíčko,‘‘ svěřila Dáda, která se o fenku starala každou volnou chvíli. Už to vypadalo, že bude z nejhoršího venku, ale zdravotní problémy ji nakonec přemohly. ‚‚Před 11 lety jsem si tě přivezla. Maličký uzlíček s tím nejzlatějším srdcem, jaké jen pes může mít,‘‘ vzpomínala Anička na svou nejmilejší součást rodiny.

Dáda zahlédla poprvé štěňátko roku 2007 při jednom ze svých natáčení. ‚‚Můj známý ji nesl na dlani a když jsem řekla, že je krásná, přitulila se ke mně,‘‘ řekla Patrasová a poznamenala, že původně jim vůbec pejska prodat nechtěli. Obměkčila je až Anička. A tak začala jejich společná cesta. V poslední době Slováčková tak často Julinku nevídala, protože se odstěhovala a pejsek dělal společnost v Dádině vilce na pražských Vinohradech.

‚‚Dneska jsem si zase uvědomila, jak je život plný nečekaných zlomů a změn. A jak je důležité projevovat lásku těm, které milujeme,‘‘ pronesla se smutkem Anička, která ale chápe, že Julince již nebylo pomoci. ‚‚Děkuju ti, že jsi tu byla, naučila jsi mě něco víc o přátelství a ukázala mi, jak může být nějaká bytost tak čistá a plná lásky, jako jsi byla ty!‘‘ dodala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také