TopStar

18. července 2018 13:15

Trailer Bohemian Rhapsody: Rami Malek a jeho krasojízda ve filmu o kapele Queen

Jediné co je pozoruhodnější než jejich muzika je jeho příběh. Nový snímek popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelný život Freddieho Mercuryho. Na světě je nový trailer hudebního autobiografického dramatu Bohemian Rhapsody, kde si hlavní roli střihne Rami Malek známý ze ságy Stmívání.

Roli legendárního vokalisty kapely gigantického rozměru získal sedmatřicetiletý Rami Malek, jehož rodiče pocházejí z Egyptu. Ten je známý především svou rolí v seriálu Mr. Robot. Původním režisérem snímku byl Bryan Singer. Ten byl ale během natáčení vyměněn za Dextera Fletchera, jako režiséři jsou teď ale uvedeni oba.

Film věnovaný frontmanovi kapely Queen si vybral období mezi lety 1971, kdy skupina vznikla, a koncert Live Aid z roku 1985. O hlavní roli se zprvu strhla pořádná rvačka, ucházeli se o ni mimo jiné Cacha Baron Cohen, Ben Whishaw a dokonce i Daniel Radcliffe.

Ve filmu Bohemian Rhapsody si také zahrají Aidan Gillen, Joseph Mazzello, Lucy Boynton a Mike Myers. Na premiéru v českých kinech se fanoušci mohou těšit 1. listopadu letošního roku.


Přečtěte si také