TopStar

20. prosince 2017 13:37

Trailer nového trháku ‚‚Debbie a její parťačky“. Bude na motivy ‚‚Dannyho parťáků“?

Na sítích se objevil první plnohodnotný trailer blížícího se blockbusteru ‚‚Debbie a její parťačky“ s hvězdným hereckým obsazením. Ve filmu si totiž zahrála taková jména jako Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter i samotná Rihanna. Co myslíte, je se na co těšit?

Režie filmového snímku se ujal Garry Ross, který stál za prvním dílem série úspěšného cyklu ‚‚Hunger Games“. Křeslo producenta obsadil Steven Soderbergh, který byl režisérem 3 dílů ‚‚Dannyho parťáků“. Celý příběh bude se slavnou prvotinou propleten, hlavní aktérka Debbie (Sandra Bullock) je totiž Dannyho sestra. Geny se nezapřou a dívka je stejná podvodnice jako její bratříček. Dostává se podmínečně z vězení, ale neváhá a vrací se k původním neduhům a plánuje ‚‚zločin století“. Chce ukrást drahocenný náhrdelník. Samozřejmě, že to nebude snadné, ovšem hrdinka má v záloze spoustu profesionálek a společně se nezastaví před ničím.

Mimo vyjmenované hvězdy se ve snímku objeví i mnoho dalších celebrit, které si zahrají samy sebe: Kim Kardashian, Kendall Jenner, Adriana Lima, Serena Williams či Anna Wintour.

Vzhledem k tomu, že se nejedná o remake původního filmu ‚‚Dannyho parťáci“, nýbrž o volné pokračování, spekuluje se o tom, zda se v roli Dannyho Oceana mihne ve filmu i samotný George Clooney. Kdyby se ho fanoušci ale nedočkali, netřeba zoufat, protože Mat Damon svou přítomnost ve filmu potvrdil. ‚‚Něco ve filmu dělat budu. Ještě nevím, co, ale obsazení je natolik atraktivní, že se hrozně těším na výsledek všech dam. Bude to zábava,“ nechal se slyšet herec ještě před natáčením.


Přečtěte si také