TopStar

26. prosince 2017 09:44

Trend na zajíčky, i tenistka Venus Williams si ulovila toho svého

V letošním roce média nemluví o sportovních výsledcích a úspěších sester Williams, nýbrž především o jejich soukromém životě. Sereně se narodila dcera od zakladatele sociální sítě Reddit Alexise Ohaniana a několik měsíců poté si ho vzala. Její sestra Venus rovněž neotálela a začala si románek s mladším modelem.

Vydání Page Six zveřejnilo, že sedmatřicetiletá tenistka Venus Williams pokořila srdce pětadvacetiletého modela Nicholase Hammonda. Minulý týden byl pár zastižen na schůzce v newyorské restauraci East Pole. ‚‚Stolek nedostali hned, protože restaurace byla plně obsazena. Venus a Nicholas si z toho však nedělali hlavu, celou dobu se objímali a líbali,“ zveřejnil přítomný pro Page Six.

Podle některých informací začal vztah Venus a Nicholase po turnaji Wimbledonu letos v létě. V září byl Nicholas zastižen ve stejné lóži jako celá rodina Williams, když Venus hrála na mistrovství US Open. Poté se pár objevil i na svatbě Sereny a Alexise, ale paparazziové se domnívali, že jde o bývalého přítele Venus Elia Pise.

Tato hvězdná tenistka sice nepůsobí dojmem mužatky jako její sestra, i přesto se svou vysokou postavou není označována za jemnou vílu. Sem tam se ovšem mihne ve společnosti a pořádně jí to sekne. Její bývalý přítel, kubánský model Elia Pis sice po boku sportovkyně zářil, dlouho jim ale vztah nevydržel. Snad to této dvojici vydrží déle a model se nebude cítit slávou Venus potlačovaný.

Sdílejte článek
Štítky model Serena WIlliams tenistka Reddit Venus Williams

Přečtěte si také