TopStar

14. října 2014 13:20

Táňa Sáblíková

Trest pro Čtvrtníčka s Potměšilem? Za infarkt podmínka!

Herci Petr Čtvrtníček a Jan Potměšil dnes stanuli před soudem, aby si vyslechli rozsudek. Jednalo se opět o jejich žertík s převleky za policisty, kvůli kterému jeden z řidičů dostal infarkt. Co k tomu herec řekl?

Petr Čtvrtníček dorazil k soudu nervózní, i když se to snažil maskovat svými žerty. Úřednici, která měla zkontrolovat jeho totožnost, podal místo občanského průkazu Billa kartičku. Soud, který byl veřejný, musel být ale dvakrát přerušen – poprvé kvůli nefungujícímu DVD, na kterém byl záznam z žertíku, podruhé si soukromí vyžádal sám Čtvrtníček a soudkyně mu vyhověla.

Ze soudní síně poté vycházel český herec se zasmušilou tváří a hned oznámil i rozsudek. "8 měsíců podmínka s odkladem na 18 měsíců," řekl Čtvrtníček s tím, že se proti trestu na místě odvolal. Stejný postih soud přiřkl i Janu Potměšilovi.

Komik si pak ještě postěžoval novinářům, že kvůli této kauze hodlá zažalovat Českou televizi. "Vystupovali jsme pod jejich jménem a Česká televize scénář schválila," zlobil se herec.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také