TopStar

13. dubna 2018 13:00

Třetí dítě Williama a Kate na cestě! Bude to chlapeček

Už za několik týdnů se vévodkyni z Cambridge a jejímu muži, princi Williamovi narodí třetí potomek. Nejen, že se William prořekl, jakého pohlaví dítko bude. Ještě zveřejnil, že už mají s Kate rozmyšlené jméno. A výběr vás překvapí - chlapce pojmenuje královský pár po fotbalistovi!

Není tomu tak dávno, co se princ William v euforii při fotbalovém zápasu prořekl, že budou mít s Kate chlapce. A aby toho nebylo málo, tak slíbil, že ho pojmenují podle střelce vítězné branky. O princi je známo, že miluje fotbal a především fotbalový klub Aston Villa. Právě proto se rozhodl, že pojmenuje svou třetí ratolest podle jednoho z hráčů svého oblíbeného týmu. A kdo klání o titul šťastlivce vyhrál? Hráč Jack Grealish.

Když totiž fotbalista Jack Grealish vstřelil v 85. minutě vítězný gól, William přesvědčeně vykřikl, že svého syna pojmenuje právě Jack. ‚‚Budu trvat na tom, že se dítě bude jmenovat Jack.‘‘ Pak mu ale došlo, co způsobil, a dodal: ‚‚Nebo Jackie.‘‘ No, veřejnost princi dodatek rozhodně neuvěřila.

Podle oficiálního vyjádření královského paláce by se mělo dítko narodit koncem dubna. ‚‚Vévoda a vévodkyně z Cambridge s radostí oznamují, že jejich třetí potomek přijde na svět v dubnu 2018.‘‘ K princi Georgovi a princezně Charlotte tak přibyde nejspíše princ Jack.

Není to ale jediná událost, které se fanoušci i královská rodina nemohou dočkat. Už za měsíc dojde ke svatebnímu obřadu prince Harryho a jeho nastávající Meghan Markle. Je zřejmé, že půjde o svatbu roku a jednu z nejnetradičnějších svateb za historii královských ceremonií vůbec. O netradičnosti hovoří už jen fakt, že nevěsta bude mít na hostině vlastní proslov. Obvykle by měl mít proslov otec nevěsty, ovšem ten je prý velký introvert a slova se tak ujme bývalá herečka a zarytá feministka, pro kterou to jistě problém nebude.

Sdílejte článek
Štítky britská královská rodina princ Harry Meghan Markle

Přečtěte si také