TopStar

14. prosince 2017 13:00

Tříměsíční dcerka Sereny Williams a její první sportovní úspěchy

Světová tenistka Serena Williams pokračuje na Instagramu zveřejňovat rozkošné fotky své dcerky Alexis, kterou fanoušci a sledující sportovkyně jednoduše zbožňují. Serena dokonce své ratolesti vytvořila vlastní instagramový účet, který pod jménem Alexis spravuje spolu se svým mužem.

Pro tentokrát zveřejnila tenistka zábavnou fotku, na které její dcera pevně svírá pěstičky a tím poukazuje na svou skvělou fyzickou zdatnost. ‚‚Dnes jsme s tátou měli přípravu k sebeobraně úderem,“ okomentovala snímek Serena ode jména děvčátka. Fanoušci byli fotkou nadšeni, a někteří se nechali slyšet, že dcera půjde určitě ve šlépějích své matky. ‚‚Krásná! Skutečná bojovnice,“ zněl jeden z komentářů u fotografie.

Dad & I hit the gym hard today.

Příspěvek sdílený Alexis Olympia Ohanian, Jr. (@olympiaohanian), Pro 11, 2017 v 5:32 PST

Připomeňme si, že Serena Williams se stala maminkou 1. září letošního roku. Šestatřicetiletá tenistka porodila potomka svému muži, 34letému byznysmenovi Alexisovi Ohanianovi. Dva měsíce po této radostné události dvojice uzákonila svůj vztah a uspořádala honosnou svatbu, na které podle informací západních médií dorazilo přes 250 hostů. Novorozená dcerka byla na svatbě také a dokonce na sebe strhla většinu pozornosti žurnalistů. Jaká událost by mohla proběhnout bez tohoto rozkošného děvčátka?

Wait till I see you S

Příspěvek sdílený Alexis Olympia Ohanian, Jr. (@olympiaohanian), Pro 2, 2017 v 7:42 PST

Za zmínku stojí i fakt, že dnes již manžel vítězky 22 grandslamových turnajů Alexis Ohanian je zakladatel sociální sítě Reddit, za kterou si přišel na slušné jmění. V páru je však tou finančně zaopatřenější tenistka, jejíž majetek se odhaduje na 130 milionů dolarů. Kdo přispěl na svatbu větším podílem? To nechť zůstane tajemstvím.

Sdílejte článek
Štítky Serena WIlliams tenistka

Přečtěte si také