TopStar

30. července 2015 14:45

Trojka z Top Gear se vrací! Clarkson a spol. prozradili, kde budou mít svou novou motoshow!

Clarkson, Hammond a May zůstanou pohromadě. Z televize zamíří rovnou na internet.

Přetahovanou o hvězdný tým, který všichni znají z populárního pořadu Top Gear, vyhrál internetový gigant Amazon. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May si budou hrát s velkými autíčky v rámci předplatitelské služby Amazon Prime. Oznámili to dnes na svých sociálních sítích.

Celý tvůrčí tým bude navíc pod křídly svého dvorního producenta Andyho Wilmana, což je další dobrá zpráva pro milovníky šílených nápadů i drsného humoru. Pánové zatím podepsali smlouvy na tři nové sezóny. První díly se budou vysílat v první polovině příštího roku.

Pořad zatím nemá jméno, značka Top Gear totiž dál patří televizi BBC. Ta vyhodila Clarksona letos v březnu, když jí došla trpělivost s jeho kontroverzemi a výstřelky - zbytek týmu odmítl pokračovat bez něj. BBC chystá novou verzi pořadu s moderátorem Chrisem Evansem, kolem něhož staví novou partu, v níž by neměla chybět modelka nebo motocyklový závodník.

Clarksonovy kousky si jen tak nepustíte, jelikož je u nás služba Amazon Prime nedostupná. Záleží, zda bude Amazon pořad prodávat i televizím. To nejlepší z Top Gearu ale můžete sledovat každé úterý na Prima Cool.

Co myslíte, dokáží Clarkson a spol. překročit vlastní stín? A má proti nim nový tým Top Gearu vůbec šanci?


Přečtěte si také