TopStar

18. ledna 2018 17:00

Trojnásobní rodiče! Kim Kardashian a Kanye West mají třetí dítě, Kim ale nerodila

A je to tu! Před pár dny se narodilo hvězdnému páru Kim Kardashian (37) a Kanye Westovi (40) třetí dítě. Holčička, jejíž jméno je doposud neznámé, se narodila náhradní matce. Věříme, že už brzy se Kim pochlubí novou ratolestí na svém Instagramu.

K porodu došlo v nemocničním centru Cedars-Sinai v Los Angeles, kde se narodily i dvě starší děti Kim. O zdravotní stav náhradní matky se staral rodinný lékař klanu Kardashian. Dcerka Kim a Kanyeho se narodila ve 12:47 a vážila něco přes 3 kilogramy. Kim byla první, kdo vzal dcerku do náruče, ale i náhradní matce povolila nějaký kontakt s novorozencem. I Khloé a Kourtney z rodiny Kardashian byly tou dobou v nemocničním zařízení.

O narození dcerky se dověděli fanoušci z oficiálních stránek Kim, kde hvězda poděkovala všem za jejich podporu: ‚‚Velmi rádi s Kanyem oznamujeme, že se nám narodila zdravá a krásná holčička. Jsme neskutečně vděčni náhradní matce, která uskutečnila náš sen, a také lékařům a zdravotním sestrám za speciální péči. Saint a North se na sestřičku hrozně těší.“

Připomeňme si, že Kardashian ani West dlouho zvěsti o třetím dítěti nepotvrzovali. Až v září zmínili, že budou mít holčičku, přičemž právě od náhradní matky. Kim totiž již nemůže odnosit a porodit další dítě. Dvě sestry Kim jsou těhotné rovněž. Dvacetiletá Kylie Jenner a třiatřicetiletá Khloé Kardashian budou brzy maminky také. Poprvé.


Přečtěte si také